Dariusz Lewandowski

Laryngolog

3,9
3,9

Kocham tego Pana, skoczyłabym za nim w ogień. Tyle lekarzy źle mnie zdiagnozowało i tylko wciskało antybiotyki, ten jako pierwszy i jedyny zapewnił kompleksowe badania, opiekę, odpowiednie leczenie. Jest szczery i wyrozumiały. Zawsze myśli jak oszczędzić pacjentom dodatkowych wydatków, i wybrać jak najefektywniejsze i rozsądne cenowo leczenie. Naprawdę, jeśli wahacie się czy iść do Dr. Dariusz, to przestańcie, to jest złoty człowiek i ludzkość na niego nie zasługuje. Pozdrawiam.

Dla mnie najlepszy specjalista jakiego w życiu spotkałam. Chodzę tylko na wizyty publiczne i jest naprawdę genialny! Czy jest uprzejmy - nie wiem - nie zwracam na to uwagi,to tak jakby pytać,czy lekarz wypisał dobra receptę,czy może ma ładny charakter pisma, bądź miły tembr głosu - ludzie... Nie to się liczy i nie mnie oceniać - na pewno NIE JEST nieuprzejmy,co do trafności diagnozy - bezbłędny i to jest ocena masy pacjentów spotykanych w poradni - skoro chodzą tam (a są tez inni lekarze),to znaczy,że przesłanka,że jest taaakaaa wieeeelka różnica między wizytami publ a prywatną jest - NIEPRAWDZIWA! Przede wszystkim jest to lekarz praktyk a nie teoretyk i po prostu działa, leczy a nie spekuluje. Niektórzy chodza do lekarza,by pogadać i pobiadolić a to pod inny adres - najlepsi sa w tym lekarze rodzinni (choć nie wszyscy) - tu nalezy pójść,gdy zalezy nam na WYLECZENIU a nie pogadaniu o tym jak to ja mam źle i oczekiwaniu,że lekarz ''pogłaszcze'' i ulituje się nad naszym losem. Już tak zupełnioe powaznie do osób,które czytają to (jak ja wcześniej) przed pójściem na wizytę - nie zastanawiajcie się,tylko idźcie jak najszybciej. Nastawić się na leczenie a nie biadolenie i będzie zadowolenie na 100%. POLECAM!!! jest to opinia na bazie wizyty 27/11/2012 :) Pozdrawiam

Witam. Potrzebuje zarejestrować się do doktora tylko nie mam żadnych namiarów. Przyjmował na UCK i nie było problemu. Teraz nie mogę nigdzie znaleźć numeru telefonu( stacjonarny nie działa) wyślijcie na 793003970

Jestem dawna pacjentką Pana Doktora. Cieszę się że do Niego kiedyś trafiłam i jestem Mu bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił. Bardzo szybko postawił prawidłową diagnozę (inni lekarze mieli wiele wątpliwości), zajął się mną wyjątkowo i bezinteresownie. Wykonał w szpitalu bardzo trudny zabieg (5 godz.) - udany, czuwał całą noc po zabiegu mimo, że nie miał dyżuru to został dla mnie. Podkreślam niczego nie oczekiwał (jak to bywa z dzisiejszymi lekarzami). Wszyscy następni lekarze laryngolodzy dziwili się tak wspaniałymi efektami tej operacji. Rzeczywiście, w kontakcie jest specyficzny- taki humorystyczny, niekiedy wydaje się dziwny, ale to nieważne. To naprawdę bardzo dobry lekarz diagnosta i chirurg. Będę Mu wdzięczna do końca życia. Pozdrawiam Panie Doktorze!

Nie rozumiem skąd te zarzuty. Wydaje mi się, że osoby które złożyly wizytę u dr.Lewandowskiego, a nie są zadowolone, traktują lekarzy jak Bogów, ktorzy muszą cudownie uleczyć pacjenta z choroby. Chodzę od dziecka do doktora Lewandowskiego, nigdy nie potraktowal mnie nieprzyjemnie, zawsze poświęcał dużo czasu, na wesolo przyjmuje pacjentów, aby nie wpędzać ich w niepotrzebny stres. Zamiast zrzucać winę na lekarzy, trzeba dbać o siebie, bo takie oszczerstwa do dobrej współpracy między lekarzem a pacjentem nie zachęcają. Według mnie Dr. Lewandowski to lekarz kompetentny i z powołaniem i życzę mu jak najlepiej!
Panie Doktorze! Tak trzymać!

to wspaniały lekarz!!! postawił trawną diagnozę. Można powiedzieć ze przywrócił mnie na nowo do życia. Miałam bardzo złe wyniki a ten człowiek postawił mnie na nogi. Chcę dodać ze była to wizyta publiczna.Podszedł do sprawy w pełni profesjonalnie i jest to jedyny lekarz któremu ufam.Cudowny człowiek i lekarz!!!!

Trafiłam do pana doktora nie z polecenia , nie prywatnie .Poprostu dostałam skierowanie do poradni i poszłam. Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem do mnie osobiście i zawodowo.W skrócie napisałabym tak : profesjonalny , konkretny i kompetentny , przy czym przezabawne poczucie humoru . Weszłam do gabinetu ma miękkich nogach ze strachu a wyszłam śmiejąc się.Jeżeli ktoś chce fachowej porady to jak najbardziej polecam pana doktora.

Jako pierwszy ze specjalistów którzy próbowali mi pomóc podał trafną diagnozę, dodatkowo wytłumaczył wszystko po kolei tak że nawet słabo ogarnięty pacjent wszytko by zrozumiał. Jednym słowem świetny specjalista, przemiły człowiek wzbudzający zaufanie... Klasa sama w sobie!!!!!

Doktor przesympatyczny,wspaniały z poczuciem humoru.Kompetentny i co najważniejsze,najważniejszy jest dla niego pacjent.Wizyta pomimo często nieprzyjemnych zabiegów przebiega w miłej,niestresującej dla pacjenta atmosferze.Wszystko co dotyczy leczenia jest na bieżąco tłumaczone i pacjent nie czuje się ogłupiały i niedoinformowany.Doktorze tak mało jest teraz takich wspaniałych lekarzy jak Pan.Życzę dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam.

Wspaniały lekarz. Wprowadza luźną atmosferę, ma dużo zrozumienia dla pacjenta i wzbudza zaufanie. Byłam u niego na wizycie na NFZ, a poswięcił mi dużo czasu i zajął się mną kompleksowo. A do tego jest przesymaptycznym lekarzem ze świetnym poczuciem humoru! Poleciłam go już dwóm moim znajomym i też nie żałują!