Dariusz Lewandowski

Laryngolog

Tragedia !!! Tragedia !!! Tragedia !!! Tragedia !!! Tragedia !!! Tragedia !!! Tragedia !!! Tragedia !!! Tragedia !!! Tragedia !!!

Mimo ewidentnych objawów wczesnego stadium raka krtani nie chciał skierować mnie do kliniki. Cudem dostałem się tam i dzięki tamtejszym lekarzom i prof. Stankiewiczowi mam usuniętą częściowo strunę głosową, nie mam rurki tracheot. i mówię. Przy mnie wywalił kobietę spod Gdańska z poważnymi komplikacjami,nie chciał jej nawet obejrzeć, pomimo skierowania. Może w prywatnym gabinecie jest inaczej...Ale o czym to świadczy? skierowaną na konsultację. Lekarz bezduszny

skierowaną na konsultację. Lekarz bezduszny

Chciałabym skorzystać z wizyty u Pana doktora Lewndowskiego, ale zastanawia mnie jego średnia ocen. Dlaczego doktor przy prywatnej wizycie ma taka wysoką średnią, a przy publicznej wizycie tak niską??? Czy muszę zapłacić, żeby być potraktowaną lepiej??? Czy to znaczy, że jak mnie nie stać na prywatną wizytę to jestem gorsza??? Przecież to kłóci się z naszą konstytucją, która każdemu z nas gwarantuje równy dostęp do służby zdrowia!!! Szukam kogoś kto mi podpowie, czy w ogóle warto się udać do tego lekarza i czy jest on kompetentny w swojej specjalizacji. I sądząc po ocenach czekam raczej na rady osób, które korzystały u tego lekarza z wizyt publicznych, bo niestety nie każdego z nas stać na płacenie dla lekarzy, żeby być traktowanym jak człowiek.

Podejście do pacjenta - zdecydowanie negatywne. Nie potrafi nic wytłumaczyc, ani na czym dana choroba polega, ani jaki ma przypisany lek działanie. Traktuje pacjenta jak kolejny nudny przypadek medyczny, a nie jak człowieka. Patrzy na pacjenta jakby ten sam sobie wmawiał chorobę i niepotrzebnie zawracał mu głowę. Nie potrafi dokładnie zrobic wywiadu medycznego przez co nie zawsze pacjent jest dobrze leczony. Zdecydowanie odradzam tego lekarza!!!

Ten Pan wysnuł oryginalną teorię na temat przyczyn choroby, w mojej ocenie bez porządnego wywiadu, nie potrafił jasno wytłumaczyć działania leku - na pytanie o działanie użył medycznych terminów, po czym stwierdził,że jestem trudnym pacjentem (dlatego, że pytam). W żaden sposób mi nie pomógł. Po wizycie pozostał niesmak Zdecydowanie nie polecam. W mojej ocenie to nieudana kopia doktora House.

w przedziwny sposob zwraca sie do pacjenta, jak do dziecka i to z lekka opoznionego. jest to ogromnie drazniace. nie traktuje powaznie, czulam sie jakbym sobie wymyslila dolegliwosc:/ oczywiscie niz nie potadzil, szkoda taki stary a nic nie umie. mega negatyw

Witam Moze ktos podać nr kontaktowy do tego lekarza? Niestety pod podanym nr przychodni nikt sie nie odzywa.

Witam
Moze ktos podać nr kontaktowy do tego lekarza?
Niestety pod podanym nr przychodni nikt sie nie odzywa.

Doskonały specjalista, bardzo wnikliwe podejście do problemu, ogromnie symaptyczny sposób rozmowy - naprawdę lekarz z powołania.

gorąco polecam każdemu kto ma wszelkie kłopoty laryngologiczne

gorąco polecam każdemu kto ma wszelkie kłopoty laryngologiczne

bardzo dobry specjalista- szczerze polecam.

bardzo dobry specjalista- szczerze polecam.