Dariusz Lewandowski

Laryngolog

Wspaniały lekarz!!! Leczono mnie na inną chorobe a przyczyna była inna którą właśnie ten o to lekarz zdiagnozzował.Polecam.

Wspaniały lekarz!!!

Błędna diagnoza, bez żadnych badań. Zamiast pomóc zaszkodził. Od kilku miesięcy borykam się z konsekwencjami. Zdecydowanie odradzam.

Krzywą przegrodę nosową postanowił leczyć... antybiotykami. Czas na emeryturę Panie Lewandowszczi. I to nie zasłużoną.

Lekarz niezainteresował się moją chorbą i nawet dokładnie nie zbadał. A stwierdził że ból ucha sobie wymyślam. Zdecydowanie nie polecam lekarza

uratowal mnie z choróbska z którym się meczyłam poł roku

uratowal mnie z choróbska z którym się meczyłam poł roku

Bardzo dobry lekarz ze specyficznym poczuciem humoru . Poszłam na wizytę z NFZ czekałam na wizytę miesiąc ,ale nie załuję . Lekarz poświęcił dla mnie dużo czasu i wszystko dobrze wytłumaczył .

a ja byłem w publicznej poradni, 4 wizyty i wyleczył mnie! a do tego bardzo sympatyczny.

bardzo dobry specjalista - polecam chorym na krtań.Potrafi szybko rozpoznać chorobę.w kontaktach jest nie tylko dobrym lekarzem specjalistą ale także człowiekiem oludzkim sercu.

Dawno nie byłem u doktora , ktory poswieciłby mi godzinę. To żadkość.wizyta droga ale zakończyła kolendowanie od gabinetu do gabinetu,Bardzo polecam

Moglabym sporo napisac o tym lekarzu, ale chyba zabrakloby mi miejsca. Jesli chodzi o wizyty prywatne to do rany przyłóż, ale diagnozy mial bledne. Napewno nie pojde juz do niego. Odradzam