lekarz Arkadiusz Miller

2,6
2,6

Lekarz niekompetentny, po okazaniu mu rozporządzenia ministra edukacji narodowej w związku ze zwolnieniami- wciąż upierał się przy swoim, że całkowite zwolnienia są zabronione. Mało tego, wypierał się, że na pewno nigdy wcześniej zwolnienia mi nie wystawiał.

Naprawdę godny polecenia lekarz. Świetnie dokonuje diagnozy. Mógłby czasami bardziej skupić się na pacjencie (a nie tylko chorobie u pacjenta). Jeżeli jest problem z diagnozą to warto spróbować u tego lekarza.

Byłam u dr Millera kilka razy. Odniosłam wrażenie, iż jest osobą bardzo kompetentną. Zastosowane przez niego leczenie za każdym razem było skuteczne. Dla mnie był bardzo miły i uprzejmy, poświęcał mi dużo czasu.

DUżo mówienia nie na temat, bo przy okazji otrzymałam wykład odnośnie konieczności płacenis skłsdek xdroeotnych (jestem na własnej dzałalności), bo po terminie to NFZ nie będzie płacił. no i jacy biedni ci lekarze, gdy są oszukiwani przez pacjentów, że mają NFZ a nie mają...

Nie polecam. Traktuje pacjenta bez szacunku. I nie zbadawszy wystawia diagnozę.

Nie polecam. Traktuje pacjenta bez szacunku. I nie zbadawszy wystawia diagnozę.