lekarz Arkadiusz Siwiec

według mnie bardzo dobry specjalista jeden z lepszych do jakich chodziłam. obecnie prowadzę w Niego ciąże i jestem zadowolona jest miły i sympatyczny poświęca tyle czasu ile potrzeba na wizytę, nie daje recepty z byle powodu w szpitalu również potrafi okazać zainteresowanie swoim pacjentkom i je odróżnia w przeciwieństwie do ordynatora, który nawet swoich prywatnych pacjentek nie odróżnia. Dr Siwiec potrafi się chociaż uśmiechnąć podczas rozmowy z pacjentką. nie straszy i odpowiada na wszystkie pytanie polecam

polecam

Polecam film p.t "CUD TERAPII GERSONA" {GOOGLE}.

Polecam film p.t "CUD TERAPII GERSONA" {GOOGLE}.

Bardzo miły lekarz.. robił mi cesarkę :)) zawsze odpowiada na pytania pacjentek .. w dodatku przystojny ;) pozdrawiam

Pan doktor jest bardzo miłym czlowiekiem. Ma wiedze i to bardzo duża. Jednak nie potrafi jej zastosowac. Na kazde pytania odpowiada jakby teoriami ksiazkowymi,wzorami, po czym pacjentka i tak dalej nic nie rozumie. Podczas mojej ciazy, kiedy mialam stan zapalny nic mi nie podawal twierdzac ze wszystko jest dobrze. Nie delikatny podczas badania.

moim zdaniem bardzo dobry lekarz, a co najwazniejsze bardzo miły.

moim zdaniem bardzo dobry lekarz, a co najwazniejsze bardzo miły.

Doktor odbierał mi porob w 36 tyg i jedno co moge napisac to to ze gdyby nie jego fachowa pomoc i instrukcje udzielane w czasie porodu jak i dobry humor to chyba bym zle wspominala a teraz wiem ze taki lekarz to Anioł i dzienki niemu nie boje sie kolejnego porodu.(mimo iz nie chodzilam do doktora tylko do innego prywatnie i niestety nie bylam z tych wizyt zadowolina, )ciesze sie ze doktor A.Siwiec okazal mi tyle cierpliwosci i spokoju w czasie jak i po porodzie

nie był w stanie zdiagnozować problemu, wypisał leki nie mając pewności co mi dolega i nie wie nawet gdzie w pomorskim (poza Gdańskiem) można zrobić antybiogram - nawet nie zaproponował, że zdobędzie takie informacje

Wg. mnie najlepszy lekarz ginekolog w Sztumie. Tłumaczy, doradza, nie patrzy na zagarek podczas wizyty ... PROFESJONALISTA :)

Wg. mnie najlepszy lekarz ginekolog w Sztumie.
Tłumaczy, doradza, nie patrzy na zagarek podczas wizyty ...
PROFESJONALISTA :)

Świetny lekarz Można mu zaufać, trafnie diagnozuje i leczy.....przeprowadza dokładny wywiad i jest naprawdę godny polecenia:)

Świetny lekarz

Zdecydowanie nie polecam jako lekarza szpitalnego.

Zdecydowanie nie polecam jako lekarza szpitalnego.