dr n. med. Arkadiusz Spychała

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Lekarz z powołania, kompetentny , otwart , szczery, skromny, poświęcający czas pacjentowi, cudowny czlowiek. Z nim trudne chwile mogą być łatwiejsze , psycholog z świetnym podejściem. Polecam ,!!

Miły, bardzo sympatyczny Doktor. Wysokiej klasy chirurg. Jego podejście do chorego (pacjenta) na najwyższym poziomie. Z przyjemnością udziela informacji na pytania. W postawie Pana Doktora uwidacznia się to, co życzyłby sobie każdy pacjent - przystępność, empatia, konkretyzm. Bardzo gorąco polecam. Zbigniew M

Zbigniew M

Bardzo dobry lekarz. Uśmiechnięty, rzeczowy i cierpliwy. Poświęca czas każdemu pacjentowi. Zdecydowanie godny polecenia.

Lekarz przez całą wizytę był nie miły, najbardziej interesowały go kwestie,które nie miały żadnego znaczenia jeśli chodzi o chorobę i ewentualne leczenie. Nie pamiętam,żebym na swojej drodze wcześniej spotkała tak niesympatycznego lekarza. Przełknęłabym to,że jest nie miły gdyby chociaż skutecznie leczył, ale to też nie... Doktor chciał nakłuwać pierś (w celu przebicia ropnia,którego okazuje się,że nie ma) bez robienia USG... W badaniu też go nie wyczuwał,ale uważał,że może jest.... Nie zgodziłam się,więc dał skierowanie na usg i wizytę,ale byłam już tak przerażona tą jedną wizytą,że się nie umówiłam. Nie polecam.