lekarz Arkadiusz Strus

Kardiolog

2,9

Bardzo dobre podejście do pacjenta-lekarz godny polecenia! Polecam w chorobach kardiologicznych, szczególnie nadciśnieniu tętniczym!

Bardzo dobre podejście do pacjenta-lekarz godny polecenia!
Polecam w chorobach kardiologicznych, szczególnie nadciśnieniu tętniczym!

nie polecam mało go interesuje stan pacjenta odchacza sztuke 0statnio patrzył tylko az zamknę drzwi za sobą nie przeprowadził nawet wywiadu poświęcił mi 2 minuty w gabinecie

nie przeprowadził nawet wywiadu poświęcił mi 2 minuty w gabinecie

wskazane sprawdzenie posiadanych specjalizacji, wartość wizyty po względem merytorycznym umiarkowana, słabo z diagnostyką nie polecam

Ja również chciała bym podziękować Panu Doktorowi! Zgłosiłam się do niego z zasłabnięciami, zawrotami głowy różnymi dziwnymi "kuciami" w sercu. Bardzo szybko po rutynowaych badaniach, szczegółowym wywiadzie zdiagnozował u mnie zespół WPW i skierował na dalsze leczeniu w szpitalu Jana Pawła w Krakowie. Nie wiem jak długo mogła bym chodzić do różnych lekarzy nie wiedząc co mi tak naprawdę jest. Teraz czuje się naprawdę dobrze i to z pewnością zasługa Pana Doktora.

Ja również chciała bym podziękować Panu Doktorowi!

Teraz czuje się naprawdę dobrze i to z pewnością zasługa Pana Doktora.

Witam, muszę napisać szczerą opinię o Panu Doktorze. Moje problemy z sercem zaczęły się zaraz po 50, wielu lekarzy, wiele badań nic konkretnego. A ja czułem się coraz coraz gorzej. Do Pana doktora trafiłem nie cały rok temu, od razu udało mu się podejść do moich problemów kompleksowo. Konkretne leki, pomoc w doborze diety przyniosły naprawdę ogromną poprawę. Unormowaliśmy wspólnie mój cholesterol a przed wszystkim ogromne ciśnienie. Od tego czasu na wizyty chodzę już tylko rutynowo bo czuję się bardzo bardzo dobrze, za co jestem Panu Doktorowi dozgonnie wdzięczny !!! ...

Skierowałem do niego również moja żonę i syna. Zwróćmy uwagę jak skrajne opinię są na tym portalu albo 5 albo 1. Ludzie są zawistni, a tylko pod prawdziwymi opiniami możemy znaleźć podpis
a nie anonimowe straszenie.

czy ktos z cudownie ozdrowionych widział napis na pieczeci lekarza ja niewidze żeby było napisane KARDIOLOG a może to tak jak z Kaszpirowskim.

Witam, Chciałam się podzielić moją opinią na temat doktora Strus. Nie dawno zaczeły się moje problemy z sercem przy dwójce dzieci trudno zadbać o siebie... Wzmożona senność i męczliwość zmusiły mnie jednak do wybrania się do lekarza znajomy namówił mnie na dr. Strus i Bogu dzięki. Po wizycie i rutynowych badaniach zdiagnozował mój problem wytłumaczył mi jako osobie nie medycznej na czym on polega i przypisał leki. Do tej pory wszystko jest w najlepszym porządku za co bardzo dziękuję ! A do lekarza chodzę tylko rutynowo. Proszę nie zwracać uwagi ...

Witam,
Chciałam się podzielić moją opinią na temat doktora Strus. Nie dawno zaczeły się moje problemy z sercem przy dwójce dzieci trudno zadbać o siebie... Wzmożona senność i męczliwość zmusiły mnie jednak do wybrania się do lekarza znajomy namówił mnie na dr. Strus i Bogu dzięki. Po wizycie i rutynowych badaniach zdiagnozował mój problem wytłumaczył mi jako osobie nie medycznej na czym on polega i przypisał leki. Do tej pory wszystko jest w najlepszym porządku za co bardzo dziękuję ! A do lekarza chodzę tylko rutynowo. Proszę nie zwracać uwagi na anonimowe opinie - chcesz wypowiedzieć swoje zdanie podpisz się !

Pozdrawiam Kamila.

Bardzo mi Pan doktor pomógł, miałam dużę problemy z ciśnieniem i sercem po wielu wizytach u różnych lekarzy dalej czułam się słabo. U Pana doktora dokładnie omówiłam swoje problemy, zmieniliśmy leczenie i naprawde bardzo mi to pomogło.

Lekarzowi zależy tylko na tym by jak najszybciej odbębnić wizytę, mało mówi o chorobie, zazwyczaj potwierdza wszystko co mówi pacjent żeby się przypodobać, a później wypisuje mnóstwo recept, na leki które nie koniecznie są potrzebne do czego kol wiek. Po wizycie lekarza okazało się że są problemy z sercem, jednak w szpitalu nie wykryli nic. Jak dla mnie Lekarz patrzy tylko na to by zarobić, a nie pomóc pacjentowi.

mnie bardzo pomógł, od razu postawił trafną diagnozę, przepisał leki które mi pomogły, wcześniej strasznie się męczyłam ze znalezieniem kogoś kto by mi pomógł