lekarz Artur Balcewicz

Lekarz miły i uprzejmy, ale tylko wtedy gdy nie ma za drzwiami tłumu pacjentek a często tak było. W ciąży lekceważył moje dolegliwości co skończyło się zaawansowaną grzybicą której do teraz nie mogę się pozbyć. To prawda ,że odbiera telefony ale zdarzyło się też że podczas rozmowy był tak nie miły że się popłakałam i przez godzinę dojść dojść do siebie nie mogłam. Zbyt wiele pytań na wizycie powoduje że bardzo się denerwuje. Lekceważy wiele objawów, które inni lekarze uznaliby za bardzo niepokojące. Plusem jest to ,ze jak chce potrafi być miły i sympatyczny na luzie.

Lekarz godny polecenia. Wytłumaczył dokładnie co mi dolega, jaki jest sposób postępowania, czego mogę oczekiwać przy danym schorzeniu. Na pierwszej wizycie zauważył torbiel, którego mój "stały" ginekolog nie widział na wizycie 2 tyg wcześniej. Uprzejmy i miły.

Ogromną to ten Pan ma głowę, a w niej ogromną pustkę. Zaniepokoiło mnie to, więc po prostu wyszedłem z gabinetu bez słowa i udałem się do lekarza med.

Bardzo niemiły pan,a jak już ma dyżur na naszym zielonogórskim pogotowiu to lepiej tam tego dnia nie dzwonić!!! Skandal że pracuje w takim zawodzie, brak jakiegokolwiek podejścia do chorego pacjenta.

Polecam tego lekarza,pomogł mojej dziewczynie,usunał torbiela ,jest super specjalista a nie jak jedna lekarka tabletkami nieznanej nazwy faszerowała ja i twierdziła ze torbiel zginie,bardzo dobre podejscie do pacjentki ma dr. Artur Balcewicz .Polecam

Tylko raz w życiu małam "przyjemność" kontaktu z tym "lekarzem" i więcej nie skorzystam. Jest arogancki, pacjenta traktuje jak zło konieczne. Stanowczo odradzam!!!

nie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfgnie polecam fgjdfgjdfgjdfgjdfgjdfg

Leczę się u doktora Balcewicza od prawie 5 lat. Prowadził moją ciążę.Mogę sie wypowiadać na jego temet tylko w samych superlatywach. Przy tym, że jest kompetentny, to również miły i uprzejmy. Ma swoiste - specyficzne poczucie humoru. To jednak chyba jego taki urok...Dla zainteresowanych doktor Balcewicz przyjmuje w budynku na przeciw urządu marszałkowskiego, nr tel. 609 455 477.Tylko prywatnie.Pozdrawiam.

Dwa razy spotkałem się z tym Panem na pogotowiu. Jak dla mnie zakompleksiony próżniak - erudyta i kabotyn próbujący imponować swojej równie próżnej asystentce tanim żartem. Jego problem, to brak publiczności poza wyżej wspomnianą asystentką. Pięć minut tego Pana już się skończyło. Problem naszej służby zdrowia nie tkwi tylko w systemie, a w takich ludziach jak Pan Artur Balcewicz. Ludziach, którzy wbrew wszystkiemu zostali lekarzami i nie potrafią się w tym odnaleźć. Gdyby Pan umiał chociaż indywidualnie podejść do pacjenta, zrozumieć go i jego problem, a następnie wystawić chociaż skierowanie na odpowiednie badania lub do odpowiedniego lekarza, który trafnie zdiagnozuje problem, to już by było coś. Takie możliwości Pan posiada. Nikt nie wymaga od Pana bycia tajlandzkim cudotwórcą. Bądź Pan tylko prawdziwym lekarzem, a nie kabotynem. Albo idź Pan do teatru - tu zdobędzie Pan nawet poklask. Póki co jako lekarz jest Pan do odstrzału.
Do Czytelników.
P.S. Kiedy powiedziałem temu Panu, że mam skierowanie na USG jamy brzusznej jednak muszę na nie czekać 4 dni odparł bez zastanowienia, że jak u niego w rodzinie ktoś ma taki problem to daje mu 50 zł na prywatne USG. Drogi KABOTYNIE, prywatne USG kosztuje 90 zł. Co miesiąc jako przedsiębiorca odpalam haracz na ubezpieczenie zdrowotne, a Pan ma czelność wyjeżdżać z takimi pomysłami ??? To już jest dno !!!

Jestem matką trójki dzieci z całą pewnością mogę polecić tego lekarza. Miły, uprzejmy, dowcipny to jego cechy charakterystyczne a niestety w naszej służbie zdrowia jest tak,że prywatna wizyta jest przyjemniejsza niż na kasę chorych i czas i pora to zaakceptować lub zacisnąć zęby.