Wszystkie zalety zostały wypunktowane powyżej. Chciałabym aby tacy lekarze byli we wszystkich specjalizacjach a świat byłby "zdrowszy". Miałam wykonaną min. artroskopię kolana...przy stwierdzonej chondromalacji II st. Brak mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność za tak wspaniałą, kompleksową opiekę medyczną przed zabiegiem, w szpitalu i po zabiegu. Pacjent przez cały czas czuje wsparcie i pomoc lekarza, nawet w trakcie rehabilitacji,przy próbie uruchomienia funkcji mięśni. Jest oczywiste, że po zabiegu operacyjnym dolegliwości bólowe pojawiają się ale przy opiece dr i całego zespołu szpitala kolejowego (oddział ortopedyczny)ból jest tylko małym sygnałem, że była jakaś ingerencja celem usunięcia choroby. Podczas pobytu w szpitalu zaobserwowałam, że inne pacjentki prowadzone przez innych lekarzy, również były objęte intensywną opieką przez dr Bełżka. Szczerze polecam wszystkim tego wybitnego specjalistę.

Polecam tego lekarza szczerze. Nie miałam u niego operacji (okazała się niepotrzebna) ale to czego wymaga pacjent od doktora jest u dr Bełżka naprawdę na poziomie. Jest kompetentny i rzeczowy, sugeruje, ale nie narzuca się. Jego argumenty potwierdzili też lekarze w innych placówkach. Wyleczył też moją koleżankę, która stanęła na nogi błyskawicznie, a wcześniej "leczyła" się maściami polecanymi przez innego lekarza kilka lat i wyła z bólu (nie mówiąc o wydawanych niepotzrebnie pieniądzach)

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wszystkimw potrzebie gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wszystkimw potrzebie gorąco polecam!

Dr Bełżek robił mi rekonstrukcję więzadła krzyżowego. Jestem BARDZO ZADOWOLONY!

Dr Bełżek robił mi rekonstrukcję więzadła krzyżowego. Jestem BARDZO ZADOWOLONY!

Kompetentny, uprzejmy i ludzki lekarz - wszystko dokładnie wytłumaczy. Badanie przeprowadza dokładnie - w moim przyadku badanie kolan ok 20 min i drugie tyle wyjaśnień. Polecam jak najbardziej.

Do Pana doktora zgłosiłem się z kontuzją kolana, wykonane zostało badanie usg. Jestem zadowolony. To dobry, konkretny lekarz, polecam każdemu

Bardzo dobry specjalista. Polecam wszystkim, którzy mają kłopoty z kolanami. Na głowę bije innych wrocławskich "specjalistów". Szacunek!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin