dr n. med. Artur Biel

O kwestiach merytorycznych się nie wypowiadam, ale podczas wizyty wypowiadał złośliwe komentarze, a mojego syna, z którym przyszłam po poradę, strofował w nieprzyjemny sposób. Ogólnie rzecz biorąc zachowywał się impertynencko i nieprzyjaźnie.

Dr Artur Biel jest lekarzem godnym zaufania, ma obszerną wiedzę i nie naciąga ani nie wmawia czegoś co nie jest prawdą. Zajął się moją dłonią i uciskami na nerw tak profesjonalnie, że po 4 letniej tułaczce to cud że dostałam się właśnie do niego. W 2 tyg moja ręka przestała boleć, nie miałam mrowień w palcach. Bardzo polecam! Doktor wykonuje również USG w razie potrzeby... bardzo dokładny i praktyczny

Byłam na pierwszej wizycie ze skierowaniem wykonania usg. Po dokładnym badaniu odbyłam konsultację i od razu P doktor wykonał zabieg i zastosował bardzo skuteczne leczenie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Kolano sprawne i bez bólu. Gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz, miły, uprzejmy, można mu zaufać.Poświęca dużo czasu pacjentowi, objaśnia dokładnie konkretny przypadek i w jaka metoda leczenia będzie najlepsza by osiągnąć prawidłowy rezultat.Wszystkim, który maja jakiekolwiek urazy,schorzenia bądź są po różnego rodzaju zabiegach ortopedycznych i wymagają dalszego leczenia jak i zabiegów rehabilitacyjnych.. gorąco polecam.

Zdecydowanie nie polecam, lekarz miły , sympatyczny ale niestety podchodzi rutynowo do pacjenta,stawia diagnozę bez badania , kieruje na kosztowną rehabilitację , która nie daje żadnego efektu.Wyrzuconych kilkaset złotych i nadal tak samo cierpiący pacjent.

Wspaniały lekarz. Podczas wizyt pełną uwagę poświęca pacjentowi słuchając go uważnie. Tłumaczy i wyjaśnia szczegółowo wyniki badań do każdego zagadnienia podchodząc profesjonalnie i zalecając odpowiednią terapię. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Przykro mi,ale moje początkowe dobre wrażenie poległo:( Leczenie,które zafundował mi Pan doktor za bagatela 900 zł,pomogło mi na 5 miesięcy. Schorzenie wróciło ze zdwojoną siłą,nie mam teraz pieniędzy na ponowne leczenie,nie mogę pracować,mam problemy z ubieraniem się,krojeniem chleba itd. Pan doktor nie odbiera ode mnie telefonu i nie odpisuje na moje smsy,pewnie dlatego że nie mogę mu zaoferować zapłaty i poprosiłam o pomoc na ubezpieczenie. Ból łokcia budzi mnie w nocy,nie wiem co robić:(

Przykro mi,ale moje początkowe dobre wrażenie poległo:(
Ból łokcia budzi mnie w nocy,nie wiem co robić:(

Jestem dopiero po pierwszej wizycie, ale nie jest to pierwszy lekarz, który się mną zajmuje. Dr Biel zrobił na mnie świetne wrażenie - przede wszystkim słucha uważnie pacjenta, nie pogania, rozmawia, wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Ma się wrażenie, że podchodzi do problemu faktycznie z uwagą, a nie tylko odhacza kolejne nazwisko na liście.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Miałam niestabilność kolana-przewróciłam się na rowerze.

lekarz z powołania, nie pozostawia pacjenta bez pomocy, podchodzi do problemu kompleksowo, wytycza scieżkę leczenia i konsekwetnie dąży do realizacji przebiegu leczenia, wzbudza zaufanie u pacjenta co jest w/g mnie podstawą pozytywnych wyników leczenia Elżbieta Franiewska(żona pacjenta)

Elżbieta Franiewska(żona pacjenta)