lekarz Artur Czamański

Psychiatra

Tak jak inne osoby napisały. Żaden z niego lekarz. Trafiłam do niego kiedy byłam w ataku nerwicy lękowej. Krzyczał na mnie, że po co przychodzę do lekarza jak jest koronawirus. Wtedy zakażeń w Polsce było max 20. Przepisał mi złe leki. Byłam w ciężkim szoku. Trudno mi było myśleć logicznie. Pytał się po co przychodzę jak nie rozumiem co do mnie mówi. Konsultacje i zalecenia w karcie wypełnił tak, że nawet inni lekarze nie byli w stanie przeczytać co tam napisał. Wredny smutny człowiek. Zdecydowanie przestrzegam przed pójściem do tego lekarza.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz miał pretensje że przyszłam do niego. Zdania, które wypowiadał na dzień dobry sugerowały że mam opuścić gabinet i wybrać innego specjalistę. Przyjął mnie tylko dlatego że byłam zarejestrowana. W dokumentacji medycznej wpisał zupełnie inne słowa niż zostały powiedziane. Nie udzielił mi ŻADNEJ pomocy. Przetrzegam przed trafieniem do tego lekarza, chyba że ktoś rzeczywiście chce wylądować na drugim świecie.

odradzam i jeszcze raz odradzam wizytę u tego lekarz. Pacjenta traktuje jako zło konieczne, jest niemiły i totalnie pozbawiony empatii.

Również odradzam. Pana doktor podczas wizyt jest opryskliwy i bagatelizuje problemy, z którymi przychodzą pacjenci. Teksty typu " proszę się zastanowić, inni mają gorzej" i " lepiej się wziąć w garść" raczej nie pomagają w leczeniu. Moim zdaniem lekarz jest mało empatyczny. Zachowuje się jakby pacjenci mu przeszkadzali.

Zdecydowanie odradzam. Bardzo nie miły i olewa pacjentów. Każdego pacjenta traktuje z góry i przeważnie nie ma czasu.