lek. dent. Artur Czapkiewicz

Bardzo dobry lekarz . Kompetentny i profesjonalny. U Pana Doktora leczymy sie wraz z całą rodziną i wyrażam opinie wszystkich . Jest jeszcze coś co wyróżnia tego lekarza jeśli jesteś umówiony na konkretną godzinę to o tej godzinie jesteś przyjety . polecam każdemu

Bardzo dobry lekarz .
polecam każdemu

Bardzo dobry lekarz. Świetna atmosfera i profesjonalne podejście. Pan Doktor ratował mój uśmiech w różnych nagłych sytuacjach. Ceny bardzo przystępne.

Pan Doktor Artur jest profesjonalistą w swoim zawodzie ma ogromną wiedzę i doświadczenie.Byłam pod wrażeniem jego precyzji i delikatności.Cierpliwie odpowiada na każde pytanie a przy tym wszystkim jest bardzo miły i sympatyczny.Pewna precyzyjna ręka, wysokiej klasy sprzęt , leczenie naprawdę bezbolesne.Atmosfera w gabinecie jest na tyle przyjemna iż nie czuje się żadnego stresu i skrępowania.Jestem zadowoloną pacjentką a co najważniejsze uśmiecham się od ucha do ucha.To mój lekarz. POLECAM

Polecam omijać tego pseudo dentyste szerokim łukiem jeśli nie chcecie problemów z zębami i wydawania kupe kasy na poprawki u innych stomatologów.

Cieszę się, że trafiłam na Pana Doktora, jest bardzo kompetentny dokładnie wszystko tłumaczy jak małemu dziecku i takie ma podejście do pacjenta, czułam się wyluzowana bez strachu pod fachową opieką. Leczyłam cztery zęby i usuwałam kamień więc mogę z całą stanowczością potwierdzić, że to najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Gorąco polecam!!

Zdecydowanie najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Bardzo kompetentny. Doskonałe podejście do pacjenta - poczuciem humoru całkowicie eliminuje stres związany z wizytą u stomatologa;) Ceny bardzo przystępne. Polecam każdemu.

komentarz nie jest potrzebny skoro są oceny w kryteriach. lekarz bardzo dobry

komentarz nie jest potrzebny skoro są oceny w kryteriach. lekarz bardzo dobry