dr hab. n. med. Artur Czekierdowski

Pełen profesjonalizm! Dawno spotkałam tak rzetelnego specjalistę, czuć wielkie zaangażowanie. Bardzo rzeczowy i niezwykle dokładny, cierpliwie tłumaczy wyniki badań. Przez cała wizytę panuje ciepła atmosfera. Pan Doktor posiada niesamowitą wiedzę. Polecam z całego serca !

Jeśli chodzi o kompetencje to nie mam zastrzeżeń, jednak zachowanie Pana doktora pozostawia wiele do życzenia! Ostatnio z hukiem wyrzucił mojego męża z gabinetu. Potraktował go jak zwykłego śmiecia i nazwał chamem, a śmiem twierdzić, że sam zachował się o wiele gorzej! Mąż bardzo chciał być obecny przy badaniu połówkowym, które było odpłatne, miał takie prawo. Przyszedł ze mną żeby kulturalnie jak człowiek zapytać się czy może być obecny po czym od razu zostaliśmy zaatakowani. Takiego zachowania się nie spodziewaliśmy. Oczywiście badanie się nie odbyło. Wyszłam z gabinetu przerażona!

W czasie ciąży robiłam u profesora badania usg - ciążę prowadził inny lekarz. Dodatkowo profesor wykonał badanie dopplerowskie płodu (kolor), kilka zdjęć 3d oraz test papp-a, nieodpłatnie. Pełen profesjonalizm, lekarz kompetentny, dokładny, nie spieszy się, wszystko tłumaczy, a że raz nie był najmilszy i coś mu się wyrwało - każdy może mieć gorszy dzień. Planuję drugą ciążę i nie wyobrażam sobie żeby prowadził ją ktoś inny.

Lekarz kompetentny, dokładny i bardzo uprzejmy. Rewelacyjnie tłumaczył wszystko na usg, odpowiadał na każde pytanie.

pierwsza wizyta była ok ale na kolejnej pan 'profesor'razem ze sfoimi księżniczkami potraktowali mnie jak guwniarę.tego samego dnia kiedy miałam umówioną wizytę potwierdziłam ją telefonicznie a jak pojechałam okazało się że nie ma mnie na liście.miałam obiecane że jak będzie odpowiedni moment na zabieg to mnie przyjmie a póżniej powiedział ze on po nocach nie będzie siedział bo on/cytuje...ma to w dupie.../dosłownie.są kompletnie nie zgranym zespołem.te lalunie obiecują przez telefon a ich profesorek o niczym nie wie i robią kretyna z człowieka.na dobrą sprawę powinni zwrócić mi za podróż za 200km.paranoja.

Dzisiaj byłam na badaniu u Pana profesora, było to badanie USG -3D narządu rodnego i piersi. Pan doktor jest bardzo kompetentny i uprzejmy. Rzeczowo tłumaczy schorzenia i inne problemy. Chętnie odpowie na wszystkie zadane pytania. Jest bardzo konkretny i wzbudza zaufanie. Nie straszy pacjenta. Poleciłabym Go znajomej. Renata z Sandomierza

Dzisiaj byłam na badaniu u Pana profesora, było to badanie

Świetny lekarz. Wyleczył mnie z choroby nowotworowej jajnika. Dziękuję!

Świetny lekarz. Wyleczył mnie z choroby nowotworowej jajnika. Dziękuję!

Nie bardzo rozumiem zachwyty nad Panią dr Czekierdowską, która ma w swoim zyciorysie niezbyt chwalebne przypadki, do których pan profesor nigdy by reki nie przyłozył, to jego pasja i mało kto wie, ze byc może tak źle odczytywany dystans (że jest chłodny)do swoich pacjentek, to nie objaw złego wychowania bądź humoru, ale Pan profesor odbywał praktyki wiele lat temu w USA, a tam chłodny dystans do pacjentek jest objawem profesjonalizmu, ponieważ jakiekolwiek ciepłe podejście do pacjentki grozi utrata wykonywania zawodu, więc miłe Panie zejdźcie na ziemie, to nie jest psychoanalityk, ale dobry ginekolog i raczej zadna zdrowa psychicznie kobieta nie chciałaby, aby lekarz tej specjalizacji traktował ja po przyjacielsk, ale raczej profesjonalnie - radze zapamiętać GINEKOLOG TO TWÓJ LEKARZ, który ma udzielić ci fachowej porady A NIE PRZYJACIÓŁKA, która pogłaszcze po główece i powie, że wszystko bedzie ok, mimo, że nie ma pojęcia o czym mówi

Bardzo dobry lekarz.Kompleksowo zajmuje się problemami zdrowotnymi kobiety.(badanie ginekologiczne a także piersi).

to jest najgorszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia!!! chciał mi rok temu 19 listopada usunąć jajniki bo stwierdził, że nie mogę mieć dzieci. A ja udowodniłam, że mogę i dokładnie rok później 19 listopada urodził się mój synek Kubuś ma teraz niecałe trzy tygodnie i jest śliczny. A tak poza nawiasem mówiąc mam 19 lat i pan doktor chciał mnie pozbawić macieżyństwa na co dzięki bogu się nie zgodziłam. Mama doktora jest świetnym lekarzem a on ot tak tylko sobie poszedł w ślady mamusi. Nikomu nie życzę spotkania z nim !!!