dr n. med. Artur Filipowicz

Świetny lekarz, ma podejście do pacjentek! Bardzo mi pomógł i nie zamierzam z niego rezygnować, polecam!

Pan doktor mało mówił, cóż za takie pieniądze to mam trochę niedosyt informacji. Więcej dowiedziałam się z wydruku usg niż od niego niestety.

chodzę do tego lekarza odkąd w 31 tc państwowy lekarz powiedział mi że moje dziecko nie rośnie i żebym zrobiła usg,pokierowano mnie do tego lekarza i ku mojemu zaskoczeniu okazało się że dziecko waży 2,5 i ma się swietnie rośnie idealnie ze swoim wiekiem.od tamtej pory jak tylko mam problem chodzę do niego troszke jest dziwny malomówny ale kompetentny,tylko nieq podoba mi się ża za USG i wizytę są osobne ceny a powinna byc wizyta+USg w jednej cenie.ale polecam tego lekarza

Miły, kompetentny, od lat jestem pod opieką dr Filipowicza i jak do tąd się nie zawiodłm. Polecam

Stanowczo odradzm. przez niego strzciłam dziecko - mógł chociaż spróbować wysłać mnie na badania przy krwawieniu - lub zapisac leki nie wiem - może mógł spróbować - ja straciłam dziecko. zero współczucia. chłodne podejście. moja pierwsza opinia na intrernecie. musiałam napisać.

tylko 4 za tłumaczenie choroby i metody leczenia, bo sam z siebie robi to raczej zdawkowo, ale zapytany udziela wyczerpujących informacji