lek. dent. Artur Gmerek

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż zawodowy odbyłem w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i wykładach.

Jako lekarz, podchodzę do swojej pracy z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, udzielając swoim pacjentom wyczerpujących informacji na temat ich problemów jak i metod leczenia oraz zapewniam komfort podczas wykonywania zabiegów.

Zapraszam serdecznie:)

Pan doktor Artur Gmerek stomatolog z powołania. Cechuje go fachowa wiedza, dokładność oraz podejście do pacjenta. Bardzo cierpliwy i rzetelny. Polecam właśnie tego stomatologa oraz klinikę Dental Care Plus ul.Wilanowska 10, 05-510 Konstancin-Jeziorna tel. 48 605 321 332 Personel bardzo uprzejmy, klinika bardzo czysta i przyjazna również dzieciom. Sprzęt nowy. Fantastyczna atmosfera :)

05-510 Konstancin-Jeziorna tel. 48 605 321 332

Po wieloletnim strachu przed wizytą u dentysty, byłam zmuszona nareszcie odwiedzić gabinet z powodu bolącego zęba. Trafiłam na dr Gmerka i to było bardzo niezwykłe doświadczenie, gdyż dowiedziałam się,że wizyta u dentysty nie jest wcale tak straszna, jak mi się wcześniej wydawało. Dr Gmerek z wielkim zaangażowaniem podszedł do mojego problemu, w bardzo delikatny sposób. Widać,że robi to z ogromną pasją i sprawia mu radość pomaganie innym. Jest to stomatolog z prawdziwego zdarzenia. Serdecznie polecam dr Gmerka

Jeden z nielicznych stomatologów młodego pokolenia, który nie próbuje nawet naciągać swoich pacjentów. Skupia się tylko na tym co istotne. Na moją prośbę o wymianę plomby "srebrnej" na "białą" stwierdził, iż nie widzi takiej potrzeby, a wręcz odradza - pomimo, iż mam je kilkanaście lat :) Zdecydowanie polecam :)

Zdecydowanie polecam :)

Bardzo dobry Stomatolog, konkretny, fachowy wie co robić. Można śmiało chodzić nawet ze skomplikowanymi przypadkami. POLECAM !!!

POLECAM !!!

Dr. Gmerek wykonywał zabieg dokładnie, nie spiesząc się wyjaśniał co robi i dlaczego. Prośba o znieczulenie została przyjęta bez żadnego problemu, z czym miewałam już niestety do czynienia wśród innych lekarzy. Bardzo delikatny, miły z poczuciem humoru lekarz. To była moja najlepsza wizyta u dentysty! Polecam serdecznie!

Polecam wszystkim dra Artura Gmerka. Jeszcze nikt mi nie wyjaśnił wszystkiego tak dokładnie jak On. Po zrobieniu zęba- bardzo delikatnie i dokładnie, od razu umówiłam się na następną wizytę. Bo zawsze chciałabym być tak traktowana przez lekarza, jak dr Gmerek traktuje pacjentów. Można poczuć, że dla tego lekarza jestem najważniejszym pacjentem. Jeśli do wszystkich pacjentów podchodzi tak, jak podszedł do mojego przypadku, to trafił nam się naprawdę super stomatolog. Super lekarz!

Po wizycie u doktora Gmerka przestałam się bać wizyty u dentysty. Nie tylko, że zastosował mocne znieczulenie, to jeszcze Jego spokojny głos działa bardzo uspokajająco. Wszystko co było do zrobienia (po partackiej robocie innego dentysty), dr Gmerek poprawił, wyjaśnił co robi i dlaczego. Na wizyty u dra Gmerka namówię całą rodzinę i wszystkich znajomych. Polecam gorąco!

Szczerze odradzam Bardzo flegmatyczny i nieprzyjemny Mozna sie zrazic Naszczescie znalazlam lepszego lekarza fachowego i konkretnego