Stomatolog Konstancin-Jeziorna

Wilanowska 13/3
05-520 Konstancin-Jeziorna

Miałem przyjemność korzystać z usług Dr Ewy Dudarewicz przez okres ponad 2 lat w trakcie leczenie ortodontycznego. Od pierwszej do ostatniej wizyty Dr Ewa była bardzo profesjonalna i kompetentna. Od początku wiedziałem co, kiedy i w jaki sposób będzie robione. Rezultaty super. Polecam

Opinia dodana przez: Artur Stepien

Eugnatos

Konstancin-Jeziorna

Doktor jest rzeczowy, konkretny, skupiony na pracy, świetny fachowiec. Polecam !!!!

Denta Care
Wilanowska 10
Konstancin-Jeziorna

Po wieloletnim strachu przed wizytą u dentysty, byłam zmuszona nareszcie odwiedzić gabinet z powodu bolącego zęba. Trafiłam na dr Gmerka i to było bardzo niezwykłe doświadczenie, gdyż dowiedziałam się,że wizyta u dentysty nie jest wcale tak straszna, jak mi się wcześniej wydawało. Dr Gmerek z wielkim zaangażowaniem podszedł do mojego problemu, w bardzo delikatny sposób. Widać,że robi to z ogromną pasją i sprawia mu radość pomaganie innym. Jest to stomatolog z prawdziwego zdarzenia. Serdecznie polecam dr Gmerka

Opinia dodana przez: Monika

Edward Wąsowski

USG, RTG

Piłsudskiego 3 A
Konstancin-Jeziorna

Pan dr Edward Wąsowski to najlepszy i najbardziej kompetentny stomatolog u jakiego miałam okazję leczyć zęby. Jest osobą niezwykle dokładną a przy tym uczciwą. Dzieki Panu doktorowi przełamałam lęk przed leczeniem zębów. Co bardzo ważne leczenie jest bezbolesne a Pan doktor stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo serdecznie polecam Pana dr Edwarda Wąsowskiego.
Basia

ul. Antoniego Wierzejewskiego 15
05-510 Konstancin-Jeziorna

ulica Świetlicowa 7/9/A lok. 2
05-520 Konstancin-Jeziorna

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. Z.O.O.
ulica Wierzejskiego 12
05-501 Konstancin-Jeziorna