lekarz Artur Kocoń

Internista, Lekarz rodzinny

1,2

Byłam u tego człowieka raz z ostrym przeziębieniem i wysoką gorączką. Nie byłam w stanie funkcjonować a tym bardziej iść do pracy. Przy tym jeszcze zarażać innych. Nie raczył zbadać i był mega arogancki. Moje objawy skwitował, że to byle co i jak sam miał zapalenie płuc to pracował. Zbagatelizował wszystko co mówiłam. Oczywiście żadnego L4 nie dostałam, ponieważ w jego mniemaniu to nie kwalifikuje do zwolnienia. Leków też nie przepisał, bo w aptece są bez recepty. Paranoja i nie zasługuje na miano lekarza.

Widzę wiele negatywnych opinii jest kasowanych na bieżąco. Co nie zmienia faktu, że człowiek nie umie leczyć i niestety wielu ludzi do niego trafia.

Słowo "lekarz" nie powinno być stosowane do tej osoby. Pomijając to jakie bzdury gada ten człowiek to z leczeniem ma tyle wspólnego co alpinista z morzem.

Najgorzej nie, bo lekarz kontaktowy, ale jednak bardzo daleko od ideału. Może dlatego, że u mnie diagnoza kompletnie nie trafiona i generalnie po wizycie poczułem się jak hipochondryk (co w czasie COVIDu mogło kosztować kilka zarażeń więcej). Z tymi zwolnieniami niestety prawda, z wielką łaską.

Lekarz, który nie powinien leczyć, arogancki, nie miły, zero podejścia do pacjenta. Nie umie leczyć i rozpoznawać chorób.Stwierdził że nic mi nie jest, jednak po wizycie na następny dzień u innego specjalisty okazało się że początek zapalenia oskrzeli. Więc o czym to świadczy? Nie polecam i odradzam, człowiek nie otrzyma należnej pomocy

Wszystkiezłee opinie niestety są prawda. Odradzam każdemu. Wizyta bardzo bardzo krótka. Lekarz arogancki. Wydanie skierowania to wielki problem. Tak samo l4 mimo wyraźnej choroby. Lekarz nieuprzejmy, mruczący. Złożymy na niego skargę nie może tak być ze chory człowiek nie otrzymuje pomocy i jeszcze nie jest godnie traktowany.

Lekarz jest typowym mrukiem, trzeba go ciągnąć za język, nie poświęca czasu pacjentowi , umniejsza objawy i widzę , że dużym problemem dla niego jest wystawienie zwolnienia przy chorobie która tego wymaga. Omijać szerokim łukiem.

Jestem w trakcie leczenia,Zdziwily mnie w/w opinie, ja odnioslam zupelnie inne wrazenie,Jestem zadowolona z metody leczenia,Lekarz szczegolowo mnie zbadal, i udzielil wskazowek,:Polecam tego lekarza.

Lekarz z zerowym podejściem do pacjenta, nie chce mu się nawet wstać i zbadać. Nie polecam , stracony czas. Ciężko wyprosic jakiekolwiek zwolnienie i skierowanie na badania

Lekarz do bani. Ani nie wysluchuje ani nie leczy ani nie radzi nic kompletnie. Jest niemily i nieuprzejmy. Nie wiem jaki jest prywatnie ale za pieniadze to pewnie ciut lepszy