dr Artur Lenecki

Laryngolog

2,4
2,4
2,6

Dobry specjalista, godny polecenia. Szukaliśmy z mężem długo laryngologa, który postawiłby trafna diagnozę i zaczął leczyć, a nie "zaleczac" chorobe syna i poleconi nam dr Leneckiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Nie polecam! Zamówiłam wizytę przez stronę internetową. Okazało się, że niestety młoda osoba przy rejestracji nie mogła znaleźć mojej rejestracji. Może nie była kompetentna w obsłudze komputera? Jak ją poinformowałam że mam okropny ból ucha, zadzwoniła do lekarza. Niestety Pan Lekarz odmówił przyjęcia mnie. Była to Sobota i zostałam z bólem ucha, nic nie słysząc. Taka jest smutna prawda o ignorancji Lekarza Lenecki. Nieodpowiedzialna Osoba!!!!

Nie polecam!
Zamówiłam wizytę przez stronę internetową.
Może nie była kompetentna w obsłudze komputera?

Poszłam do Pana doktora z przewlekle zdartą do krwi krtanią i przeszywającym swędzeniem oraz bólem aż do uszu. Mam alergie, często kicham, ,,chrząkam". Od paru lat mam już okresy przy nasileniu alergii kiedy krtań wygląda fatalnie. Przed wizytą zaczełam martwić się, ponieważ dowiedziałam się iż takie stany są niebezpieczne i prowadzą do nowotworów krtani. Pan doktór wyśmiał moje obawy, pogrzebał w uchu, i opowiedział pare niesmacznych żartów o życiu. Zachowywał się jak nienormalny lub pijany. Ja poczułam się bardzo urażona. Nie wiem jak można kpić z pacjenta, zwłaszcza kiedy jego obawy są racjonalnie uzasadnione. Na jakiś czas dałam sobie spokój z laryngologami, aż do momentu kiedy przestałam móc połykać śline. Lekarz, do którego poszłam prywatnie był w szoku jak opowiedziałam mu o przebiegu mojej wcześniejszej wizyty. Życzę Panu L. jak najlepiej ale ja nie doradziłabym go nawet wrogowi.

ŚWIETNY LEKARZ, nie zgadzam sie z opiniami niżej, jest bardzo miłym człowiekiem i wyrozumiałym. POLECAM !!

Arogancki, niekompetentny człowiek. Brak słów. NIE POLECAM !!! Szkoda pieniędzy na wizytę.