dr Artur Lenecki

2,2
2,1
2,1
1,9

ŚWIETNY LEKARZ, nie zgadzam sie z opiniami niżej, jest bardzo miłym człowiekiem i wyrozumiałym. POLECAM !!

Arogancki, niekompetentny człowiek. Brak słów. NIE POLECAM !!! Szkoda pieniędzy na wizytę.

Poszłam do Pana doktora z przewlekle zdartą do krwi krtanią i przeszywającym swędzeniem oraz bólem aż do uszu. Mam alergie, często kicham, ,,chrząkam". Od paru lat mam już okresy przy nasileniu alergii kiedy krtań wygląda fatalnie. Przed wizytą zaczełam martwić się, ponieważ dowiedziałam się iż takie stany są niebezpieczne i prowadzą do nowotworów krtani. Pan doktór wyśmiał moje obawy, pogrzebał w uchu, i opowiedział pare niesmacznych żartów o życiu. Zachowywał się jak nienormalny lub pijany. Ja poczułam się bardzo urażona. Nie wiem jak można kpić z pacjenta, zwłaszcza kiedy jego obawy są racjonalnie uzasadnione. Na jakiś czas dałam sobie spokój z laryngologami, aż do momentu kiedy przestałam móc połykać śline. Lekarz, do którego poszłam prywatnie był w szoku jak opowiedziałam mu o przebiegu mojej wcześniejszej wizyty. Życzę Panu L. jak najlepiej ale ja nie doradziłabym go nawet wrogowi.