lekarz Artur Rylski

2,9
2,4

Wizyta przebiegła pozytywnie, byłam bardzo mile zaskoczona - kompetencja, konkret, zainteresowanie pacjentem, chęć pomocy, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące mojej dolegliwości. Polecam.

No cóż... byłam u doktora dwa razy. Idąc na pierwszą wizytę zabrałam ze sobą płytę z rezonansu stawu kolanowego ( pomyślałam sobie.. zrobie rezonans przed wizyta bo inaczej pójdę na wizytę i usłyszę ze muszę zrobić rezonans bo lekarz nic nie może mi powiedziec). Poszłam na wizytę z rezonansem w zębach i co się okazało? Pan doktor nie miał na czym odtworzyć płyty, zobaczył kolano, wypisał receptę, zapłaciłam 130 zł i wyszłam. Miał zobaczyć rezonans poza przychodnia i na następnej wizycie powiedziec mi cos więcej. Naiwna ja poszłam ba następna ...

No cóż... byłam u doktora dwa razy.
Naiwna ja poszłam ba następna wizytę z nadzieja ze Pan doktor juz odczytał płytkę i wszystko wie... jakie było moje zdziwienie jak wyjął ja z plecaka i odczytał ba komputerze w gabinecie w którym mnie przyjmował ( ten sam gabinet co wczesniej, ten sam komputer ), czyli jednak się dało!
Po jakiś 5 minutach przeglądania płyty i milionie pytanie czy boli, gdzie boli, co się siedzę i sugestii ze może przeciążyły kolano Pan doktor stwierdził, że on nie wie co mi jest!!! Ortopeda!? Podobno tak! Bie był w stanie zdiagnozować mojego kolana!
Parsknęłam śmiechem i wyszłam.
Pan doktor nie był w stanie zdiagnozować chondromalacji 1 i 2 stopnia oraz pionowej szczeliny pęknięcia chrząstki pełnej- uszkodzenie 3 stopnia!!!
Zdecydowanie odradzam!!!

Nieuprzejmy to mało powiedziane. Lekceważący stosunek do pacjenta, zero tłumaczenia, . zainteresowania. Nie umiem do końca wypowiedzieć się co do kompetencji, ale jako lekarz i człowiek....nie polecam

Lekarz nie rozpoznał złamania na zdjęciu RTG (złamanie zostało dwa tygodnie później zdiagnozowane na podstawie tego samego zdjęcia przez innego lekarza, czyli nie był to problem zdjęcia). Był przy tym bardzo nieuprzejmy.

Zero kontaktu,opryskliwy i chamski.Czy jego przełożeni w jakiś sposób kontrolują to co on robi ?

Nieuprzejmy, chamski, lekceważący ludzi lekarz. Stanowczo nie polecam. Nigdy nie byłam tak źle potraktowana przez żadnego lekarza.

Gbur, cham i prostak. Nie jestem w stanie ocenić jego medycznych kompetencji, bo nie jestem lekarzem, ale podejście do pacjenta jest FATALNE. Brak podstawowych ludzkich odruchów. Pacjentka ze złamaną nogą musiała za nim skakać na zdrowej nodze, bo nawet jej ręki nie podał, żeby zaprowadzić ją do "gipsowni".

Zdecydowanie nie polecam. Nieprzyjemny, niekulturalny, lekceważący. Nie poświęca uwagi, nie odpowiada na pytania.

Zawiedliśmy się dwukrotnie na dr.Rylskim. Przykro to mówić ale gdybym mogła cofnąć czas zrobiłabym krok w innym kierunku.