dr n. med. Artur Sandelewski

3,5
3,3
3,9
3,1

Pan dr Sandelewski dokonywał przeszczepu włosów u mojego męża.Trafił do niego na wizytę do kliniki Promedion.Od zabiegu minęło niewiele czasu ale efekty są już zauważalne.Konsultacja u tego doktora to czysta przyjemność.Uprzejmy, miły wszystko dokładnie tłumaczy nawet kilka razy:)

Zdecydowałam się na zabieg powiększania piersi u dr Sandelewskiego. Podczas samej wizyty pan doktor poświęcił mi dużo czasu i wszystko wytłumaczył. Sam zabieg bardzo miło wspominam. Jestem już 3 miesiące po zabiegu i moje nowe piersi są super, polecam każdej pana doktora, która ma kompleks swojego biustu

Zdecydowałam się na zabieg powiększania piersi u dr Sandelewskiego.
Podczas samej wizyty pan doktor poświęcił mi dużo czasu i wszystko wytłumaczył.
Sam zabieg bardzo miło wspominam.

Witam, wykonywałam u Pana Doktora zabieg powiększania ust i jestem bardzo zadowolona z efektu. Kompetentny, uprzejmy lekarz, zdecydowanie godny polecenia, widać, że zna się na swoim fachu!

Serdecznie polecam doktora. W marcu miałam wykonywany zabieg miniflebektomii. Noga wygląda bardzo ładnie. Zabieg został precyzyjnie wykonany.

Jetem super zadowolona z Pana doktora. 2 tygodnie temu doktor usunął mi pieprzyka z twarzy , zabieg zrobił tak że nic nie widać Gorąco polecam

Jetem super zadowolona z Pana doktora.
Gorąco polecam

Dr Sandelewski jest świetnym specjalistą prawdziwym lekarzem z powołania. Miałem wykonany zabieg przeszczepu włosów metodą BHT. Unity do transplantacji zostały pobrane z brody. Zabieg trwał około 6 godzin w bardzo komfortowych warunkach i miłej atmosferze. W czasie zabiegu mogłem oglądać telewizję, czytać gazetę oraz trochę sobie pożartowaliśmy z Doktorem. Jest to lekarz godny polecenia profesjonalista lubiący swoją pracę.

Dr Sandelewski okazał się bardzo miłym, sympatycznym i przde wszystkim kompetentnym lekarzem. Miałam u doktora wykonywaną liposukcję ud. Z samego zabiegu i jego efektów jestem bardzo zadowolna. Polecam Teraz czekam na brzuch. Ewa Kraków

Miałam u doktora wykonywaną liposukcję ud.
Z samego zabiegu i jego efektów jestem bardzo zadowolna. Polecam
Teraz czekam na brzuch.
Ewa Kraków

Dzięki Panu doktorowi pozbyłem się mojego utrapienia- bólu w ok. odbytu. Byłem u wielu lekarzy ale tylko P. doktor rozponał u mnie szczelinę i zrobił mi laserowy zabieg. gorąco polecam . Adam, Katowice

gorąco polecam . Adam, Katowice

Zdecydowanie odradzam tego lekarza !!!,usuwalam u niego wlokniaka twardego zlokalizowanego na rece ,pan doktor stwierdzil ze zmiane mozna usunac laserowo ,po usunieciu wlokniaka laserowo stwierdzil ze rane trzeba zszyc ,okolo 2 tyg po sciagnieciu szwow rana otworzyla sie ...pan doktor ponownie zszyl rane twierdzac ze nie ma potrzeby znieczulac miejsca !potraktowal mnie jak "bydlo"!nawet zwierze w przychodni weterynaryjnej podczas zszywania jest znieczulane.Lekarz w przychodni byl zdziwony ze tak mocno zakorzeniony wlokniak twardy zostal usuniety laserowo a potem rana zszyta.Zdecydowanie odradzam !!!

Jestem bardzo zadowolona. Dr Sandelewski to dobry "fachowiec" . Miałam wykonywany zabieg Botox na czoło i kurze łapki. Polecam . Pan doktor to miły i sympatyczny godny polecenia doktor

Jestem bardzo zadowolona. Dr Sandelewski to dobry "fachowiec" .
Miałam wykonywany zabieg Botox na czoło i kurze łapki.
Polecam . Pan doktor to miły i sympatyczny godny polecenia doktor