dr n. med. Artur Sandelewski

Tez zrealizowalam kupon Groupona - wart ponoc 220 zlotych! W Jaworznie w jakims jakby podnajetym gabinecie, cala mezoterapia beziglowa trwala mniej niz 15 minut, nie wykonano zabiegu na posladkach a byly w cenie. Pana doktora wcale nie widzialam, tylka jakas mloda osobe. Dzial reklamacji w Grouponie poinformowany, a do tego ostrzegam potencjalne klientki - 10 minut zabiegu za 220 zlotych!

Miałam robiony lifting falami radiowymi eStyle elos. Zrobiłam tylko 2, każdy 1000 złotych. Dopiero na różnych forach dowiedziałam się , że na tej platformie to robi się epilacje, a nie odmładzanie. Oczywiscie efekt zerowy,a ja mam uszczuplony portfel o 2000 ( za naiwność się płaci).W innym gabinecie za 1000 złotych zrobiłam zabieg triniti, efekt widoczny po 1 zabiegu.

Odradzam!!!ceny wysokie a jak dla mnie profesjonalizmu za grosz...szkoda że nie przeczytałam opinii wcześniej,nie zmarnowałabym czasu i pieniędzy

Jestem po realizacji kuponu Groupon dotyczący zabiegu mikrodermabrazji z oferty gabinetu Eseteuroda. Mimo że zabieg miał być reazlizowany pod okiem lekarza, Pana dokora wogóle nie było. Zabieg trwał chwilę, ok 10 min. Gabinet nie robił dobrego wrażenia - małe pomieszczenie chyba wynajmowane w innym salonie kosmetycznym. Miałam wrażenie że ze względu na rabat Grouponu, zabieg też został wykonany w niepełnym zakresie. Mało to profesjonalne i na pewno nie zachęca do skorzystania z ofert tego gabinetu. Zecydowanie odradzam.

Wita. Miałam z Grouponu zabieg w Katowicach.mezoterapię Mnie zabieg wykonywała bardzo miła Pani kosmetyczka, doktor tyko na chwilę sie pokazał, ale był sympatyczny.

Wita.

to prawda, że te opinie ze słowem "profesjonalizm" to sobie Pan doktor chyba sam napisał...żałuję, że do niego trafiłam i wszystkim odradzam

Esteuroda Katowice to kompletna porażka. Mikrodermabrazja trwa 7 minut i odbywa się bez zmycia makijażu i oczyszczenia skóry. Boję się pomyśleć jakież to serum zasosował pan doktor podczas drugiego zabiegu. Z gabinetem kosmetycznym miejsce to nie ma nic wspólnego. Zdecydowanie odradzam. Usługa wykupiona przez Groupon.

Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Lekarz godny polecenia. Efekty po zabiegu doskonałe, przewyższyły moje oczekiwania. Polecam.

Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Lekarz godny polecenia.
Efekty po zabiegu doskonałe, przewyższyły moje oczekiwania.
Polecam.

zdecydowanie odradzam, spodziewałam się super traktowania i świetnych efektów zabiegu sądząc po klinice i reklamach a teraz szukam lekarza który mi pomoże

profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera, 100% zadowolenia efektu po zabiegu, lekarz godny polecenia, serdecznie pozdrawiam :)