dr Artur Smogór

Urolog

kompetencja, życzliwość , empatia , kultura, zdolność słuchania , właściwa diagnoza , odpowiednia terapia .... takie cechy powinien mieć dobry lekarz i takie ma pan doktor ,, a to ważne by pacjenta traktować jak człowieka .. POLECAM

To pierwszy lekarz ,który zajął się moim problemem rzetelnie .Wiem ,że dr wiele czasu poswięca na naukę i to widać. A oprócz tego jest to niezwykła osoba, dla której pacjent jest najważniejszy.

Godny polecenia, żetelny, profesjonalnie podchodzi do leczenia i najważniejsze odpowiada na telefony.

pelen profesjonalizm, usmiechniety, ma podejscie do pacjenta. Jest osoba poswiecajaca sie swojej pracy.

To wspaniały lekarz dzięki któremu udało mi się wyleczyć moją przypadłość . Wykazał dużo zrozumienia i cierpliwości i jako jedyny trafił zwłaściwą diagnozą i terapią.Gorąco polecam a szczególnie w sprawach "beznadziejnych"