lekarz Artur Szczesny

Ortopeda, Traumatolog

błyskawicznie zdefiniował schorzenie budzi naprawdę wielkie zaufanie. Jest konkretny i posadą ogromne doświadczenie .

Szczerze polecam jak dla mnie i moich dzieci jest nr 1

Szczerze polecam jak dla mnie i moich dzieci jest nr 1

Polecam z całego serca Doktora u naszej córki która miała dwa tygodnie było robione usg bioderek u lekarza radiologa okazało się ze wszystko jest dobrze, kolejne usg było robione w Katowicach na Łubinowej przez Panią doktor neonatolog, pediatra 30 maja 2012 i również było dobrze po paru dniach 05 czerwca pojechaliśmy z mała do doktor Jolanty Musiałek Holeczko i postawiła diagnozę zwichnięte lewe biodro z decentracją kości i z przykurczem już nie wspomnę że wizyta u tej Pani trwała 3 minuty chciała dać 2,5 mies. dziecko na wyciąg potem gips i u niemowlaka chciała wykonać rtg! bardzo nas to zdezorientowało że dwóch lekarzy mówi że jest dobrze a tu nagle takie coś, więc postanowiliśmy pojechać do doktora Szczesnego jak zobaczyć usg to powiedział ,że tu nie ma żadnego zwichnięcia owszem lewe bioderko jest na granicy normy!! ale wystarczy tylko frejka oczywiście wykonał również swoje usg i badanie manualne. Uchronił nasze dziecko przed gipsem nastawianiem w znieczuleniu ogólnym i wyciągiem ower-head. Polecam

Pan doktor Artur Szczęsny jest bardzo dobrym lekarzem, pomógł mi w chorobie, która ma poważne skutki w życiu. Polecam tego doktora jest numer 1 :)

Byłem jego Pacjentem od Urodzenia praktycznie leczył mnie na wadę Końsko-Szpotawych Nóg jestem mu bardzo wdzięczny za to że uratował mnie od wózka inwalidzkiego, jeśli miałbym polecić specjalistę myślę że Pan Artur byłby nr 1 ;). Pozdrawiam !

Pozdrawiam !

Lekarz do którego mam całkowite zaufanie oddając dziecko w jego ręce. 90% lekarzy powinno brać przykład z tako człowieka, nie tylko pod względem zaangażowania w leczenie pacjenta ale i jako człowiek. Nie zmieniaj się doktorku i oby kasa nie uderzyła ci kiedyś do głowy. Serdecznie pozdrawiam.

syna po złamaniu ręki skierował od razu do sanatorium.załatwione było natychmiast!syn miał przykurcz ręki po skomplikowanym złamaniu,ale udało się tam ją wyprostować.optycznie nie widać,ze ręka była kiedykolwiek złamana.jestem bardzo wdzięczna tak cudownemu lekarzowi!świetnie dogaduje się z dziećmi i jest bardzo uprzejmy i miły.

Bardzo dobry specjalista bardzo pomógł naszej córce która sie urodziła z nóżką konsk-szpotawa.Bardzo dobrze przygotował Ja do operacji polecił szpital w ktorym najlepiej operacje wykonaja.Lekarz który naprawde podchodzi do pacjeta z sercem.Polecam bardzo dobry specjalista.

przez kilka dobrych lat męczyłam się z łokciem i włóczyłam p różnych lekarzach i dopiero dr Szczesnemu udało sie doprowadzić mnie do stanu używalności;p

Ja akurat byłam i publicznie i prywatnie, chodziło o bioderka dzieci. Zwąlszcza u córeczki był problem, gdyż miała fizjologiczną dysplazję, ale pan dokto mnie uspokił, doradził co robić żeby się wyrówanało, naprawde, dużo stresu mi ujął i wszystko dobrze sie skończyło. Znajoma chodzi publicznie i też jest zadowolona. daje zabiegi fizykalne , a nie tylko piguły. Polecam!