lekarz Artur Szywiński

Internista, Psychiatra

lekarz bardzo bardzo słaby, przepisał mi leki po których już po drugiej tabletce straciłam przytomność, zrobiłam sie blada jak papier, sine usta ( wczesniej nigdy tego nie mialam, rodzina musiala wezwac pogotowie. Szkoda ze pozniej dopiero przeczytalam o lekach ktore mi przepisal( bardzo silne) a mam lekką depresję:( szkoda gadać. Dobrze ze tak sie to skończyło, bo gdybym brała dalej te tabletki to kto wie czy bym tu jeszcze mogła napisać.

byłam u Niego pierwszy raz... w ogóle mnie nie wysłuchał, przerywał mi jak coś mówiłam.. szkoda gadać!

Świetny lekarz. Bardzo dobrze dobiera leki i w dodatku są tanie. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem (jest uprzejmy).Śmiało może być wzorem dla innych lekarzy, GODNY POLECENIA.

Naprawdę Lekarz Godny Polecenia, świetny dobór leków - fachowiec w swej dziedzinie, Dziękuję Panie Doktorze

DZIĘKUJĘ Panu Doktorowi za świetną, fachową pomoc. Myślę ż będę całkiem zdrowa.Polecam innym, którzy mają problemy psychiczne ( nerwice, depresje ,lęki)