lekarz Artur Widera

Ortopeda, Traumatolog

3,5
3,6

Nie wykrył u mojej córki,mimo 2 wizyt,usg i mojej oraz innych lekarzy sugestii ,poważnego uszkodzenia biodra,co było widać gołym okiem i mogło skutkować kalectwem do końca życia!!!!Dla mnie skandal!Odradzam wszystkim!

Życzyłbym sobie i innym pacjentom takich lekarzy specjalistów jakim jest dr Artur Widera.Podczas leczenia stosuje nowe metody znacznie skrócając czas rekonwalescencji.Omawia dokładnie na czym będzie polegał zabieg.Jest miły i przy tym bardzo profesjonalny.Jestem 2 tygodnie po operacji(złamana ręka,założony gwóźdź ryglowany) i już zaczynam rozprostowywać przykurcze.Nie stosował po operacji niewygodnych gipsów (na początku,na pogotowiu wsadzili mnie w gips od pępka do szyji!).Po operacji mam 3 małe blizny,nie chciał zakładać mi śrub i przy okazji pozostawić dużych blizn.Dziękuję doktorze i pozdrawiam.Marcin

Zdecydowanie nie polecam, lekarz chyba tylko dla pieniędzy. Więcej szkodzi niż pomaga.

Bardzo dobry i godny polecenia fachowiec.U mnie od razu rozpoznał chorobę i zastosował odpowiednie leczenie.

Wysokiej klasy specjalista.Godny polecenia.

Wysokiej klasy specjalista.Godny polecenia.

Moja dolegliwość nie wymagała dalszego leczenia ale Pan Artur konkretnie powiedział co jest grane i po wizycie u niego byłem znaczne spokojniejszy. Dziękuje.

Bardzo miło i życzliwy lekarz. Miałam u niego wizytę w przychodni publicznej, szybko, zwięźle i na temat, jego opinia zgodziła się z opiniami innych lekarzy, więc uważam że jest kompetentny, niestety nie mógł mi pomóc bo choruję na kręgosłup więc przepisał mi lek i postawił warunek leczenia, a na koniec życzył wytrwałości i powodzenia... ;-)

Zawsze kiedy u niego bylem udzielał jasnych informacji, według mnie najlepszy ortopeda w Radomsku.

Bardzo miły, inteligentny, elokwentny i przesympatyczny lekarz.I zaradny.

Bardzo miły, inteligentny, elokwentny i przesympatyczny lekarz.I zaradny.

Świetny lekarz , miły , inteligentny , fachowo podchodzi do pracy . Naprawde polecam. ! Pozdrawiam.