lekarz Artur Widera

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo miło i życzliwy lekarz. Miałam u niego wizytę w przychodni publicznej, szybko, zwięźle i na temat, jego opinia zgodziła się z opiniami innych lekarzy, więc uważam że jest kompetentny, niestety nie mógł mi pomóc bo choruję na kręgosłup więc przepisał mi lek i postawił warunek leczenia, a na koniec życzył wytrwałości i powodzenia... ;-)

Świetny lekarz , miły , inteligentny , fachowo podchodzi do pracy . Naprawde polecam. ! Pozdrawiam.

lekarz bez taktu pacjenta w publicznej przychodni traktuje z gory choc ma za to duze pieniadze

Moje zdanie jest jedno ! Najlepszy specialista jakiego widzialem ! Po tym jak potraktowali mnie lekarze w publicznych oddzialach juz pisac nie bede ! POLECAM !!!! pozdrawiam Dawid

Moje zdanie jest jedno !
Najlepszy specialista jakiego widzialem !
POLECAM !!!!

pozdrawiam Dawid

Jeśli o mnie chodzi to pomógł mi połowicznie. W momencie gdy nie mógł mi pomóc otwarcie to stwierdził (co też się ceni) i polecił mi innego lekarza, który mógł. Jestem już po operacji i faktycznie jest lepiej więc polecam.

Życzyłbym sobie i innym pacjentom takich lekarzy specjalistów jakim jest dr Artur Widera.Podczas leczenia stosuje nowe metody znacznie skrócając czas rekonwalescencji.Omawia dokładnie na czym będzie polegał zabieg.Jest miły i przy tym bardzo profesjonalny.Jestem 2 tygodnie po operacji(złamana ręka,założony gwóźdź ryglowany) i już zaczynam rozprostowywać przykurcze.Nie stosował po operacji niewygodnych gipsów (na początku,na pogotowiu wsadzili mnie w gips od pępka do szyji!).Po operacji mam 3 małe blizny,nie chciał zakładać mi śrub i przy okazji pozostawić dużych blizn.Dziękuję doktorze i pozdrawiam.Marcin

bardzo miły i doskonały lekarz fachowo podchodzi do problemu pacjenta i poswieca mi bardzo duzo uwagi ompleksowe badanie polecam