lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

Zgadzam się całkowicie z opiniami napisanymi wcześniej.Świetny,kompetentny lekarz,do tego bardzo miły.POLECAM

Polecam i to bardzo, miła, sympatyczna , rzetelna Pni Doktor . Przede wszystkim potrafi wysłuchać pacjenta, podczas wizyty tłumaczy, radzi , poswięca pacjentowi tyle czasu ile wymaga dany problem. Szczerze polecam:)

Polecam i to bardzo, miła, sympatyczna , rzetelna Pni Doktor .
Szczerze polecam:)

Wspaniała Pani dr, ma świetne podejście do dzieci, szczegółowo udziela wszelkich rad i wskazówek,bardzo kompetentna i rzeczowa, poświęca klientowi odpowiednią ilośc czasu, wysłucha, doradzi,wyjaśnia jakiekolwiek wątpliwości. Polecam!!!

Pani doktor godna polecenia! Przez 3lata chodziłam do różnych dermatologów i zdecydowanie uważam, że jest najlepsza. Bardzo sympatyczna, słucha pacjenta i przede wszystkim potrafi pomóc. Widać u niej zainteresowanie pacjentem. Mogłabym tak wymieniać i wymieniać ;) zgadzam się również z opinią, że wizyta prywatna nie różni się niczym od publicznej, poza czasem oczekiwania, ale to jak wszędzie...

Zdecydowanie polecam.Pani Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przy tym niesamowicie miła.Jedyny minus, że bardzo długo czeka się na wizytę z NFZ, dlatego byłam prywatnie już 3 razy.

Najlepsza dermatolog w Gorzowie. Polecam wszystkim, dodam, ze wizyta prywatna nie różni się niczym od publicznej ( jeśli chodzi o podejście pani doktor do sprawy).

mam 20 lat leczylam sie juz u 5 dermatologow i moim zdaniem pani doktor jest zdecydowanie najlepsza z tych ktorych poznalam;] jest naprawde b. mila i fachowa

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor kompleksowe podejście do pacjenta,kompetencja i poświęcenie odpowiedniej ilości czasu.

miła , sympatyczna lekarka , która z pełnym poświęceniem uwagi pacjentowi podejmuję leczenie. zawsze służy dobrą radą , w pełni uświadamia o działaniu leków - wady i zalety ewentualne działania. super pierwsza klasa. polecam wszystkim .