dr n. med. Aurelia Morawiec-Knysak

Nefrolog dziecięcy

Goraco polecam Panią doktor, przebadała dokładnie moją córeczkę po odmiedniczkowym zapaleniu nerek, czego nie zrobiono w szpitalu.

Pani doktor walczy do końca o pacjenta. Lekarz godny polecenia i zaufania.Wzbudza zaufanie u dziecka, a to już o czymś świadczy.

super pani doktor.oddana dzieciom i rodzicom

super pani doktor.oddana dzieciom i rodzicom

jak najbardziej polecam pania doktor! wraz z zespolem lekarzy jest w stanie wiele wiele zdzialac. cud nie lekarz! skromna, mila i naprawde z ogromnym sercem! specjalista w swojej dziedzinie! przerosla pani mistrza z chcpio ;)

Pani Ordynator bez skierowania, bez narzekania przyjęła nas na konsultacje i robiła wszystko, by pomóc naszemu 5-miesięcznemu dziecku, którego lekarz-pediatra leczyla na gardlo, a nie na ciężki ZUM. Nie pamiętam kiedy spotkałam się z taką troską, opieką, fachowością i podejściem, by pomóc dziecku mimo braku skierowania. Chciąc pomóc stanąć małemu na nogi nawet w niedzielę postanowiła zadzwonić, by dowiedzieć się o stan posiewu. Mój komentarz to niewiele w porównaniu z tym, co zrobiła, by nam pomóc. Gdyby taka była cała służba zdrowia, człowiek nie bałby się zachorować. Szacunek i klasa w każdym calu.

Dobry nefrolog, ale jesli chodzi o podejście do rodzica to jest miła i sympatyczna jak ma dobry dzień, do dzieci jest super jeśli chodzi o podejście do dziecka, minusem dla mnie jest to,że niby prowadzi moje dziecko ale co badanie to jest inny lekarz nefrolog,a nie Pani Morawiec.

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek.Leczę córkę Sandrę 9 lat tylko u pani doktor Morawiec i nigdy bym nie zmieniłam lekarza.Zawsze ma czas dla pacjentów ,bardzo fajnie i jasno tłumaczy chorobę dziecka ,wyniki.Zawsze uśmięchnięta,życzliwa i pomocna.Polecam jeśli lekarz nefrolog tylko pani doktor Morawiec.Urszula Gomolczyk mama od Sandrusi.

Leczę swoje dziecko u Pani doktor od kilku lat z powodu nerczycy. Zawsze odbierała moje telefony i zawsze udzielała mi pomocy, co mam robić w przypadku pojawienia się białka w moczu. Mieszkam 80 km od Zabrza, dlatego kontakt telefoniczny z Panią doktor to niesamowita jej zaleta. Jest dostępna zawsze, kiedy tego potrzebuję, nawet w największe święta w roku! Nigdy nie proponowała mi z korzystania z gabinetu prywatnego, mimo tego, że wiem, że takowy ma. Jest wspaniała lekarką, świetnym specjalista nefrologiem i zawsze obdarzała nas cierpliwością i poświęcała nam swój czas. Polecam ją każdemu!!!

Pani doktor w czasie wizyty zajmuje się odbieraniem telefonów i załatwianiem innych spraw. Bardzo to przykre! Za kazdyn razem informuje, ze ma gabinet prywatny...

Pani doktor wzbudza zaufanie, ale według mnie mało diagnozuje i zbyt długo odwleka szukania przyczyn choroby.