dr n. med. Aurelia Morawiec-Knysak

Nefrolog dziecięcy

Cudowna osoba, wspaniały lekarz. Wychodząc z wizyty u niej człowiek jest tak pozytywnie naładowany, że ma ochotę przenosić góry. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Polecam gorąco każdemu!!!

nie ma słów by ją opisać - super człowiek

nie ma słów by ją opisać - super człowiek

SALUBRIS, Zabrze, Wolności 338 Polecam!!! Genialny lekarz, ciepła kobieta, fantastyczny człowiek!

SALUBRIS, Zabrze, Wolności 338

Polecam!!! Genialny lekarz, ciepła kobieta, fantastyczny człowiek!

CZY MÓGŁBY KTOŚ PODAĆ GDZIE PRZYJMUJE PANI DOKTOR ALBO CHOCIAŻ NR TEL??

CZY MÓGŁBY KTOŚ PODAĆ GDZIE PRZYJMUJE PANI DOKTOR ALBO CHOCIAŻ NR TEL??

Polecam z całego serca . Moja córka mając 8 lat dostała wysokiej temperatury i silnych bóli w plecach. Zabrałam ją do szpitala na ostry dyżur lekaz był wściekły że mu przeszkodziłyśny bo była to środa i leciały mecze.Zobaczył gardło i powiedział że dziecku nic nie ma i kazał nam iść do ośrodka zdrowia na drugi dzień. Z dzieckiem dyło coraz gorzej . Rano przed wizytą zrobiłam prywatnie badanie moczu i szok . Pediatra się nie przejął zapisał antybiotyk i wypisał skierowanie do nefrologa.Termin za 2 miesiące.Pani z poradni przyszpitalnej w Zabrzu słysząc jak fatale są wyniki badań mojej córki połączyła mnie z pokojem lekarzy z oddz. nefrologi. miałyśmy wiele szczęścia że odebrała pani Ordynator.Kazała nam przyjechać ,ustawiła leczenie .Mimo to że na oddziale było urwanie głowy poświęciła nam dużo czasu .Dziś już wiem że takie infekcje leczy się w szpitalu , szkoda z pediatra zbagatelizował ten przypadek , dziś córka ma 16 lat ,i jej nerki pracują w 50% . Myśle że dzięki P.Morawiec jest to chociaż 50%...

Doskonały fachowiec, ma świetny kontakt z dzieckiem, nie lekceważy rodzica. Polecam.

Poprostu świetna.Znam ją od 12 lat i niemoge złego slowa oniej powiedzieć rewelacyjna.

Mój syn się leczy u Pani doktor Morawiec dwa lata, jest Ona świetna! Pozdrawiam.

A ja nie polecam pani doktor.Moje dziecko miało zapalenie cewki moczowej i gdyby nie pani pediatra(czyli lekarz ogólny a nie specjalista) dziecko pewnie skończyłoby na dializach! To właśnie pani pediatra wyleczyła dziecko: zleciła badania, wyciągnęła wnioski i leczyła do skutku. Na wizycie PANI DOKTOR stwierdziła, że jak nie przyjdziemy do niej prywatnie to przyjmie dziecko za 2 miesiące! A ponieważ nie poszliśmy prywatnie do pani doktor to po tych 2 miesiącach nas wogóle nie przyjęła, mimo że wyniki badań były złe! Mało tego- odmówiła wydania wynikow badań dziecka, no bo ...

Mało tego- odmówiła wydania wynikow badań dziecka, no bo przecież mając je moglibyśmy oskarżyć ją o narażenie na utratę zdrowia dziecka!!! NIE POLECAM!!!

Pani doktor leczy mojego Mikołaja już prawie 10 lat. Ma wspaniałe podejście do syna, nigdy nie odmówiła nam konsultacji nawet poza terminem wizyty w przychodni. Uratowała wiele dzieci i mimo że szpital wygląda tragicznie i odstrasza Pani doktor kocha to co robi, kocha dzieci i swój zawód. Matka, lekarka, osoba z sercem...

Matka, lekarka, osoba z sercem...