lekarz Barbara Baczyńska

Internista

1,5

Dr Baczyńska jest bardzo niekompetentną lekarką, która chyba zapomniała na czym leczenie polega. Potraktowała mnie jak towar w magazynie, ometkowany i kolejny. Zero jakiejkolwiek porady, a po odpowiedni syrop na kaszel skierowała mnie po poradę do apteki. Wizyta trwała może 5 min...najbardziej stracone 5 min w moim życiu. Radzę się porządnie zastanowić przed pójściem na konsultację to tej pani.

Niekompetentna - niechetnie kieruje na badania, stawia złe diagnozy i niechetnie je weryfikuje, opryskliwa, nieżyczliwa ludziom