lekarz Barbara Baranowa

Pediatra

Najlepsza , zawsze pomoże . Oddana swoim pacjentom. Każdego traktuje indywidualnie. Moje dzieci z chęcią do niej chodzą. Nigdy nie ma złego humoru . Godna polecenia

Najlepsza lekarka jaka znam. Pomaga moim dzieciom od lat. Mila sympatyczna i zawsze pomoze. Bada dziecko bardzo dokladnie.

Bardzo ciepla, mila i kompetentna,potrafi sluchac,bardzo dobre podejscie do dzieci,ogromne doswiadczenie,sluzy rada nawet przez telefon.Polecam.

polecam! idealne podejscie do dzieci, mila. dostepna niemal w kazdej sytuacji. dla mnie lekarz nr1. najlepsza!

Wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Poświęca dużo czasu badaniu dziecka. Stara się dokładnie wytłumaczyć na czym polega choroba, co mogło być przyczyną. Jest pod telefonem o każdej porze dnia. Niezwykle ciepła i uprzejma osoba.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kędzierzyn-Koźle"?

Piastowska 24 lok. 1
Kędzierzyn-Koźle