dr Barbara Bayat-Agacka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Najlepszy ginekolog, u jakiego byłam. Pani doktor jest miłą i ciepłą osobą, która pomaga przezwyciężyć chorobliwy lęk przed badaniem, jaki występuje u mnie. Podczas badania jest delikatna. Wszystko objaśnia. Polecam wszystkim! A szczególnie tym, które tak jak ja, boją się wizyt u ginekologów. Wizyta u Pani Bayat-Agackiej będzie przyjemnością. Raz pójdziesz i już nigdy nie będziesz chciała zmienić ginekologa.

Polecam każdemu tego lekarza ;) jest godny zaufania ;) Mi Pani Doktor Barbara bardzo pomogła i do teraz nie mam problemów ;)

Jeden z najlepszych ginekologów z jakimi miałam doczynienia

Jeden z najlepszych ginekologów z jakimi miałam doczynienia

Rewelacyjna lekarka, rzeczowa, a przy tym ciepła osoba. Znam tę panią dr nie od dziś, prowadziła moja pierwsza ciążę, teraz będzie prowadzić drugą. Także prowadziła ciąże mojej mamy, kiedy ja miałam przyjść na świat:) Godna polecenia osoba, widać, że lubi swoją pracę, często kiedy miałam problemy z dojazdem, czekała specjalnie na mnie po godzinach.

Zdecydowanie polecam panią dr. Sympatyczna, bardzo kompetentna, delikatna podczas badania, cierpliwa w stosunku do pacjentów. Odniosłam warazenie, ze praca sprawia jej przyjemnosc.

Bardzo miła i konkretna osoba, witająca pacjentkę od progu uśmiechem. Pierwszy raz po wyjściu od ginekologa myślałam bez stresu o następnej wizycie. Dokładnie wytłumaczyła co mi dolega i dlaczego, jakie są sposoby leczenia, jaki jest właściwy w moim przypadku i dlaczego. Kuracja była w 100% skuteczna. Jeśli szukacie dobrego ginekologa to polecam Panią Doktor bez wahania.