lek. stom. Barbara Buszewska

3,9
3,9

Lubię chodzić do pani doktor leczyć ząby W czwartek przyjadę z mamą Na kolejną wizytę. Na kolejne leczenie ząbów Kiedy.będzie otwarty gabinet

Lubię chodzić do pani doktor leczyć ząby
W czwartek przyjadę z mamą
Na kolejną wizytę.
Na kolejne leczenie ząbów
Kiedy.będzie otwarty gabinet

Z mojego doświadczenia muszę powiedzieć ze nie jestem zadowolony z wizyty. Raz się spoźniłem 4 minuty i Pani Stomatolog powiedziała mi ze przez to opóźnienie już mnie nie przyjmie. Musiałem czekać następne trzy miesiące i na poczekalni następną godzinę. Mieszkam na tym osiedlu i dużo ludzi się skarży.

Pełen profesjonalizm.☺ Gabinet godny polecenia.☺nowoczesny sprzęt, Mila i kompetentna obsługa. ☺ Polecam ☺

Wydaje mi się, że takie serwisy mają sens przy 100 opiniach dlatego swoją tu zamieszczam. Nie polecam. Raczej kilka opini to znajomi :).

Raczej kilka opini to znajomi :).

profesjonalne podejście do pacjenta,rzetelne leczenie,jest to jedyny stomatolog do którego moje dzieci chodzą z uśmiechem na twarzy,bardzo dokładnie opisuje pacjentowi rodzaj ubytku oraz przebieg dalszego leczenia.Nigdy nie odsyła pacjentów z tzw"kwitkiem". W porównaniu z innymi gabinetami stomatologicznymi prywatnymi,nie jest tu drogo.

Polecam!!!Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna a poza tym ma świetne podejście do dzieci i co najważniejsze nie zbywa pacjentów,potrafi bardzo dokładnie wyjaśnić o co chodzi w danym przypadku.Gorąco polecam!!!

Rewelacja p. doktor polecam .Potrafi doradzić i zna techniki

Rewelacja p. doktor polecam .Potrafi doradzić i zna techniki