Filtruj terminy

lek. dent. Mohamed Abdi

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Do Pana lek.dent Abdi chodzie ok 15 lat- miły , znający się na rzeczy , profesjonalny. Zawsze gotowy pomóc -doradzić. Minusem jest ze nie zajmuje się protetyką (niestety), nie zajmuje się niwelowaniem ubytków np; wstawianiem brakującego uzębienia....noo i jest troszeczkę drogi:) reszta na duży plus- polecam!!!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Łukasz Olejarka

Novadent. Gabinet Stomatologiczny Olimpia i Łukasz Olejarka
ul. Kraszewskiego 29/2
Jarosław

Świetne podejście do pacjenta, w końcu przestałam bać się dentysty, po moich okropnych przejściach trafiłam na kogoś kto wie co robi, potrafi cierpliwie wytłumaczyć wszystko, poświęca maximum czasu pacjentowi, widać, że jest to stomatolog z powołania. Pozdrawiam serdecznie pana doktora i asystentkę, z którą tworzą dobry duet naprawiający me zęby :) Bez zastrzeżeń, polecam na 100%
Opinia dodana przez: maggie

lek. dent. Barbara Żak

Franciszkańska 4D
37-500 Jarosław

Leczę zęby u Pani dr od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest świetnym specjalistą. Każdy zabieg (jeśli jest bez znieczulenia) stara się wykonywać jak najmniej boleśnie, do tego jest bardzo sympatyczną kobietą. Polecam.
Bardzo dobry stomatolog. Dzięki pani doktor przestałam bać się wizyt u dentysty - gorąco polecam. Moi znajomi, którzy leczą zęby u tej dentystki również są bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Małgorzata Fołta

Soft-Dent.pl
ul. Słowackiego 20/1
37-500 Jarosław

Pani Małgosia jest bardzo miła . Wszystko sumiennie tłumaczy. Leczę się już u niej około roku i jeszcze nie miałam na co narzekać ;)

lek. dent. Agnieszka Szymańska

Lubelska 1/4
37-500 Jarosław

Miła, kompetentna , dokładna. Jestem bardzo zadowolona z leczenia przez panią stomatolog.polecam........

lek. dent. Jolanta Leśko

3 Maja 85c lok. 1
37-500 Jarosław

Bardzo uprzejma dentystka, precyzyjna. Tylko nie sa stałe koszty leczenia od czego to zalezy tego juz nie wiem :)

lek. dent. Jerzy Błotnicki

Prywatny Gabinet Lekarski
Grodziszczańska 12
37-500 Jarosław

U dr Błotnickiego byłam 20 lat temu. Do dzisiaj moje zęby nie wymagają jakiegokolwiek leczenia. Polecam tego lekarza.

Beata Dąbkowska

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

miła sympatyczna, wyrozumiała, uprzejma, ale ,w wykonaniu protez, niestety nie jestem zadowolona , nie polecam
Opinia dodana przez: mimi

dr Maciej Mołoń

Gabinet Stomatologiczny Maciej Mołoń Jarosław
ul. Chopina 9
37-500 Jarosław

jest dość drogi ale takiego drugiego lekarza nie znajdziecie państwo!! Gorąco polecam!!

lek. stom. Barbara Buszewska

Stomatologia Barbara Buszewska
Skarbowskiego 14/U3
37-500 Jarosław

Ortodoncja ok. Godna polecenia dla osób lubiących czekać przed gabinetem min. godzinę. Stomatologia - obecnie na naprawę u tego stomatologa nie można liczyć Pani sama już nie leczy ani nie naprawia sama ci zepsuła zatrudnia innych. Chirurgia stom. to fikcja przy komplikacjach pacjent odsyłany jest do nikąd. Obsługa recepcjonistki utrudniająca kontakt z lekarzem, wymijające odpowiedzi, odrzucane połączenia, zapomniane obiecane oddzwonienia. Niesamowice długi czas oczekiwania na wizytę już umówioną- poślizg do ...
Opinia dodana przez: Anna

Waldemar Wilczyński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Odradzam! Nie potrafił poradzić sobie z prawidłowym wyrwaniem ósemki, co spowodowało dodatkowe problemy.

lek. dent. Elżbieta Lichtarska-Abdi

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Naprawdę polecam, wizyta u Pani doktor w ogóle nie była stresująca, chyba był to pierwszy raz kiedy na fotelu siedziałem spokojnie. Pani doktor tłumaczy co będzie w danym momencie robić przez co leczenie przebiega w przyjaznej atmosferze.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Maria Nocko-Jaśkiewicz

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

Poprzednia opinia (asdfs) jest mocno niesprawiedliwa. Z usług p. doktor korzystam od ponad 25 lat - najpierw w Pruchniku a teraz w Jarosławiu. Nie mogę narzekać. Plomby trzymają się bardzo dobrze. Ceny wydają mi się umiarkowane. A odkąd p. doktor zaczęła stosować znieczulenie, leczenie zębów stało się bez bólowe i bez stresowe.
Opinia dodana przez: Krzysztof P.

lek. dent. Izabela Koptyra

ulica Jana Długosza 43
37-500 Jarosław

Ulotki uspokajają nasze dzieci. Piękny gabinet. Ząb wyleczony bardzo dobrze ☺ Polecam serdecznie moje dziecko czeka na kolejną wizytę 😉
Opinia dodana przez: Małgorzata

Marek Czyż

ulica Grodzka 22
37-500 Jarosław

Świetny specjalista, polecam przy usuwaniu zębów i leczeniu kanałowym

lek. dent. Izabela Żołyniak

os. Słoneczne 9
37-500 Jarosław

Polecam Panią doktor. Jako jedyna pomogła mi w Jarosławiu. Nie narzekam już na zeby od ostatniej wizyty. Dość szybko udało mi się do niej zapisać. Polecam
Opinia dodana przez: Grzegorz

Urszula Długosz

Ortodonta, Stomatolog

os. Słoneczne 9
37-500 Jarosław

Bądźmy uczciwi, do 2020 r przyjmowały dwie lekarki, pani Długosz na ubezpieczenie i druga pani o innym nazwisku, która świadczyła usługi prywatnie. Pani Długosz leczyła dwie moje córki ( bezpłatnie ), druga pani leczyła potem starszą aparatem stałym. Pani doktor Długosz ma u mnie duży pozytyw, nie wszystko mogła naprawić, ale o tym informowała w trakcie leczenia , cierpliwa, dużo tłumaczyła

lek. dent. Anna Bryszewska

ulica Kraszewskiego 22