Filtruj terminy

Urszula Długosz

Ortodonta, Stomatolog

os. Słoneczne 9
37-500 Jarosław

Bądźmy uczciwi, do 2020 r przyjmowały dwie lekarki, pani Długosz na ubezpieczenie i druga pani o innym nazwisku, która świadczyła usługi prywatnie. Pani Długosz leczyła dwie moje córki ( bezpłatnie ), druga pani leczyła potem starszą aparatem stałym.
Pani doktor Długosz ma u mnie duży pozytyw, nie wszystko mogła naprawić, ale o tym informowała w trakcie leczenia , cierpliwa, dużo tłumaczyła

lek. stom. Barbara Buszewska

Stomatologia Barbara Buszewska
Skarbowskiego 14/U3
37-500 Jarosław

Ortodoncja ok. Godna polecenia dla osób lubiących czekać przed gabinetem min. godzinę. Stomatologia - obecnie na naprawę u tego stomatologa nie można liczyć Pani sama już nie leczy ani nie naprawia sama ci zepsuła zatrudnia innych. Chirurgia stom. to fikcja przy komplikacjach pacjent odsyłany jest do nikąd. Obsługa recepcjonistki utrudniająca kontakt z lekarzem, wymijające odpowiedzi, odrzucane połączenia, zapomniane obiecane oddzwonienia. Niesamowice długi czas oczekiwania na wizytę już umówioną- poślizg do ...
Opinia dodana przez: Anna

Waldemar Wilczyński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Odradzam! Nie potrafił poradzić sobie z prawidłowym wyrwaniem ósemki, co spowodowało dodatkowe problemy.

lek. dent. Mohamed Abdi

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Do Pana lek.dent Abdi chodzie ok 15 lat- miły , znający się na rzeczy , profesjonalny. Zawsze gotowy pomóc -doradzić. Minusem jest ze nie zajmuje się protetyką (niestety), nie zajmuje się niwelowaniem ubytków np; wstawianiem brakującego uzębienia....noo i jest troszeczkę drogi:) reszta na duży plus- polecam!!!
Opinia dodana przez: Pacjentka

Monika Dobrowolska-Zabawa

Jarosław

Bardzo dobry stomatolog. Dzięki pani doktor przestałam bać się wizyt u dentysty - gorąco polecam. Moi znajomi, którzy leczą zęby u tej dentystki również są bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Ola

Beata Dąbkowska

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

miła sympatyczna, wyrozumiała, uprzejma, ale ,w wykonaniu protez, niestety nie jestem zadowolona , nie polecam
Opinia dodana przez: mimi

lek. dent. Małgorzata Fołta

Soft-Dent.pl
ul. Słowackiego 20/1
37-500 Jarosław

Pani Małgosia jest bardzo miła . Wszystko sumiennie tłumaczy. Leczę się już u niej około roku i jeszcze nie miałam na co narzekać ;)

lek. dent. Agnieszka Szymańska

Lubelska 1/4
37-500 Jarosław

Miła, kompetentna , dokładna. Jestem bardzo zadowolona z leczenia przez panią stomatolog.polecam........

lek. dent. Jerzy Błotnicki

Prywatny Gabinet Lekarski
Grodziszczańska 12
37-500 Jarosław

U dr Błotnickiego byłam 20 lat temu. Do dzisiaj moje zęby nie wymagają jakiegokolwiek leczenia. Polecam tego lekarza.

dr Maciej Mołoń

Gabinet Stomatologiczny Maciej Mołoń Jarosław
ul. Chopina 9
37-500 Jarosław

jest dość drogi ale takiego drugiego lekarza nie znajdziecie państwo!! Gorąco polecam!!

Stomatolodzy w mieście Jarosław