lek. dent. Mohamed Abdi

Do Pana lek.dent Abdi chodzie ok 15 lat- miły , znający się na rzeczy , profesjonalny. Zawsze gotowy pomóc -doradzić. Minusem jest ze nie zajmuje się protetyką (niestety), nie zajmuje się niwelowaniem ubytków np; wstawianiem brakującego uzębienia....noo i jest troszeczkę drogi:) reszta na duży plus- polecam!!!

Bardzo miły i uprzejmy. Tłumaczenie choroby i podejście do pacjenta na szóstkę z plusem. Dokładny, ceny przy leczeniu podwójnego kanału w leczeniu kanałowym nie aż tak bardzo wygórowane. Polecam !

Bardzo dobry specjalista. Miły, kompetentny. Wizyty u dr Abdi są bezbolesne i bezstresowe. Wszystkim polecam!

Wyjątkowy lekarz. Bardzo delikatny, spokojny. W pełni profesjonalny i niesamowicie sympatyczny dentysta. Wizyty w gabinecie dra Abdiego to sama przyjemność. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry specjalista,spokojny i delikatny,tlumaczy bardzo dobrze,troche sie ceni,ale jak zrobi zeby to na lata,leczenie to u niego przyjemnosc POLECAM!!

Najlepszy dentysta u jakiego byłam! żyję już trochę na tym świecie i chodziłam już do wielu "specjalistów", ale za każdym razem panicznie się bałam wizyty. Tymczasem ten pan doktor jest (tak jak już wcześniej wspomniano) bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wyjaśnia, opowiada co będzie robić i pozwala się pacjentowi rozluźnić. Jest bardzo kompetentny, zawsze jestem zadowolona po zabiegu i ma świetne podejście do pacjentów. Serdecznie polecam!

Spokojny, bardzo dobry lekarz. Nie zostawi z problemem choćby była to najmniejsza głupota. Odpowie na każde wątpliwe pytanie, chetnie rozmawia z pacjentem. Jednym slowem wzór do nasladowania dla wielu stomatologów i nie tylko

Odpowie na każde wątpliwe pytanie, chetnie rozmawia z pacjentem.
Jednym slowem wzór do nasladowania dla wielu stomatologów i nie tylko

Od dzieciństwa miałam raczej negatywne wspomnienia związane z fotelem dentystycznym. Jednak w przypadku Dr Abdi wszystko zmieniło się o 180 stopni! Spokojny, ciepliwy, otwarty, dokładny, niezwykle profesjonalny. Za każdym razem wszystko dokładnie tłumaczy. Po prostu: MISTRZ! Myślę, że wielu dentystów w Jarosławiu i okolicach mogłoby się od dr uczyć! :)

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, uprzejmy, tłumaczy na czym będzie polegało leczenie i wszelkie inne nurtujące pacjenta zagadnienia. Leczy dokładnie i prawie bezboleśnie;)Posiada dobrze wyposażony gabinet. Polecam gorąco.