lekarz Barbara Czyrnek-Zawiślak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

2,7
2,9

nigdy bym nie poleciła ją nikomu. zajmowała się moją córką przez dwa miesiące a nawet zemną nie porozmawiała

Leczenie naszego dziecka zaczęliśmy niestety od wizyty u Pani doktor. Teraz już wiem że niestety, gdyż po roku trafilismy do zanakomitych specjalistów w Warszawie...Pani doktor jest neurologiem, nie epileptologiem, a podejmuje się leczenia epolepsji.Lek przepisany przez Panią doktor był zupełnie niedopasowany do rodzaju choroby,ponad to jego szybkie dawkowanie narobiło tylko wiele szkód, z których do dzis trudno wyjśc, zlecenie podstawowych badań zaniedbane, a podejscie do pacjenta pozostawiało dużo do życzenia.

Bardzo rzetelna i solidna pani doktor z doskonałym podejściem do dziecka i co równie ważne do rodziców

Spokojna,bardzo rzetelna,świetne podejście do dziecka, lekarz "z powołania", bardzo nam pomogła! Nie rozumiem poprzedniego komentarza!

popyrtana,bez wyczucia,moim zdaniem niema podejścia do pacjenta.

popyrtana,bez wyczucia,moim zdaniem niema podejścia do pacjenta.