Pediatra Bielsko-Biała

Pediatra Bielsko-Biała lekarz Bogdan Ząbek

POLI-MED
Kustronia 4
Bielsko-Biała

Moja ocena może nie być obiektywna, ponieważ UWIELBIAM DOKTORA ZĄBKA!!! To najwspanialszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Mam do Niego bezgraniczne zaufanie jako rodzic, a to dla mnie najważniejsze! Oczywiście nie stało się to bez przyczyny - DOKTOR NIE ZAWIÓDŁ MNIE OD 12 LAT! Podchodzi do każdego małego pacjenta jak troskliwy ojciec! Pierwszy raz trafiłam na Pana Doktora kiedy mój (wtedy) 5-letni synek został przywieziony przez karetkę pogotowia ...

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mariusz Kuźniar

Pulmonolog, Pediatra

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Adama Próchnika
43-300 Bielsko-Biała

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: aNNa

Gabinet Dermatologiczny
Łukasińskiego 57
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor opiekuje się moją obecnie 6 miesięczną od pierwszych dni jej życia. Na każdej wizycie pani doktor poświęca nam bardzo dużo czasu, dokładnie bada córkę i wszystko tłumaczy (a pytań przy pierwszym dziecku jest sporo). Nie ma problemu z otrzymaniem skierowania na badania kontrolne czy w razie konieczności do specjalisty. Bardzo polecam, oby więcej takich pediatrów.
Opinia dodana przez: Majka

lekarz Ewa Lasek

Pediatra, Lekarz rodzinny

Przedwiośnie 15
43-309 Bielsko-Biała

Złota kobieta :-) bardzo uprzejma, troskliwa, zawsze jest na czas, pełen profesjonalizm :-) jestem pod wielkim wrażeniem, że tacy lekarze jeszcze istnieją. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Maria Wydrych-Wilam

Pulmonolog, Pediatra

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Świetna Pani Doktor, jestem pod ogromnym wrażeniem i cieszę się, że są jeszcze lekarze z powołania! Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Jola

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

Najwspanialszy lekarz, z jakim miałam do czynienia w życiu. Uratowała moje dziecko, nie czekała biernie na rozwój wypadków tylko działała, zleciła wszystkie potrzebne badania. Pani doktor zawdzięczam to, że moja Agatka odzyskała przytomność i wróciła do rzeczywistego świata bez ubytków. Ponadto swoim zachowaniem potrafiła rodziców trzymać w pionie, informowała o sytuacji nie ukrywając niczego, ale czyniła to w taki sposób, że nie traciliśmy nadziei, iż wszystko dobrze się zakończy. Dziękuję ...
Opinia dodana przez: Bogusia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz z powołania. Postawiła trafną diagnozę.
Kiedy zaobserwowano u mnie arytmię natychmiast wysłała mnie do kliniki.
NAJLEPSZY KARDIOLOG DZIECIĘCY W BIELSKU

NZOZ ULTRAMEDIC Centrum Medyczne

43-300 Bielsko-Biała

Lekarz naprawdę godny polecenia. Wspaniałe podejście do dzieci, pełen profesjonalizm. Pani doktor wszystko dokładnie wytlumaczyla. Przy tym bardzo miła.
Opinia dodana przez: Joanna

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor okazuje autentyczną troskę o pacjenta i zrozumienie dla rodziców. Skrupulatnie bada, tłumaczy wyniki, uspokaja, jest opanowana. Jest bardzo pomocna. Czuliśmy, że nasz synek jest w dobrych rękach. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

Pediatrzy w Bielsku-Białej