dr n. med. Agata Gajewska

Radzę omijać z daleka! Przyjazd z pięcioletnim dzieckiem do szpitala z powodu utrzymujacej się, 40 stopniowej gorączki i pulsu 160 Pani potraktowała jako panikowanie. Do rodziców zwraca się krzykiem, bezosobowo i z wyższością. Do dziecka żadnego podejścia, synek był bardzo przestraszony. Mam wrażenie, że ta Pani powinna zmienić pracę, bo najwyraźniej każdy pacjent to dla niej intruz.

Nie, nie i jeszcze raz nie! To jak zostałam potraktowana przechodzi ludzkie pojęcie. A uprzejmość zerowa. Dawno nie trafiłam na tak niemiłego lekarza. Ktoś chyba zapomniał o powołaniu i dlaczego jest lekarzem. Mam nadzieję, że już nigdy nie spotkam tej kobiety. Jeśli macie wybór to na pewno inny lekarz, dziwią mnie te pozytywne opinie. Może przyjmuje gdzieś prywatnie za pieniądze, więc tam siłą rzeczy powinna być miła, bo w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku to lepiej omijać szerokim łukiem. Plus taki, że córka przynajmniej dostala leki.

Do Pani doktor trafiliśmy ze względu na wysoką gorączkę u dziecka. Pani doktor zbadała syna oraz zrobiła wywiad. Na uznanie zasługuje ogromna wiedza, podejście do dziecka i rodzica. Niezwykle uprzejmy lekarz o dużej wrażliwości. Doskonale również wyjaśnia skomplikowane medyczne terminy dzięki czemu wizyta była zdecydowanie sympatyczniejsza. Lekarz godny polecenia.

Pani doktor ma wspaniałe podejście do małych pacjentów i dodatkowo świetnie tłumaczy dolegliwości oraz sposób prowadzenia leczenia. Pani doktor poświęca dużo uwagi na przeprowadzenie badań i wywiadu. Jest to lekarz którego można polecić.

Pani doktor zdobyła mój szacunek wspaniałym podejściem do dzieci, ogromną wiedzą oraz umiejętnością wysłuchania trosk rodzica. Widać że Pani doktor na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Wspaniale wszystko tłumaczy i poświęca naprawdę sporo czasu żeby dokładnie przebadać i postawić właściwą diagnozę w celu odpowiedniego leczenia. Pierwsze wrażenie było rewelacyjne, a dalej było jeszcze lepiej. Lekarz z powołania. Polecam!

Bardzo miła osoba co w przypadku pediatry ma szczególne znaczenie. Dokładnie wszystko wytłumaczyła. Pani dr jest rzeczowa, konkretna, ma również dobre podejście do dzieci. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując przyczyny niepokojących objawów. Zbadała i postawiła trafną diagnozę. Polecam!

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci, córka nawet razu nie zapłakała. Pierwszy raz spotkałem tak kompetentnego i miłego Pediatrę. Zawsze ma czas dla pacjenta, wszystko tłumaczy. Naprawdę bardzo miła osoba i kompetentnym lekarz. Polecam!

Lekarz łączy profesjonalizm i wiedzę. Pani Doktor jest w niewymuszony sposób sympatyczna. Pani Doktor jest rzeczowa, konkretna, z fantastycznym podejściem do dzieci. Do tego podczas wizyty była bardzo miła i uprzejma. Poza tym trzeba przyznać, że wzbudza zaufanie. Super specjalista! Nic dodać nic ująć! Polecam.

Najlepszy Pediatra na świecie! Wspaniałe podejście do dzieci oraz rodziców. Tłumaczy w sposób przystępny i łatwy do zrozumienia bez używania żargonu medycznego. Na przeprowadzenie badania poświęca sporo czasu i kompleksowo podchodzi do zagadnienia. Polecam Panią doktor ponieważ jest nie tylko świetnym fachowcem ale również bardzo sympatycznym człowiekiem.

Najlepszy Pediatra na świecie!

Ogromnym szczęściem było trafienie na dyżur Pani doktor. Jest biegłym lekarzem ze świetnym podejściem do dzieci. Jednak tłumaczenie choroby jest trochę zbyt zawiłe. Ogromną zaletą jest doświadczenie jak również nieszablonowe podejście. Podsumowując wspaniały lekarz godny zaufania.