dr n. med. Agata Gajewska

Pediatra

3,9
3,9

Do Pani doktor trafiliśmy ze względu na wysoką gorączkę u dziecka. Pani doktor zbadała syna oraz zrobiła wywiad. Na uznanie zasługuje ogromna wiedza, podejście do dziecka i rodzica. Niezwykle uprzejmy lekarz o dużej wrażliwości. Doskonale również wyjaśnia skomplikowane medyczne terminy dzięki czemu wizyta była zdecydowanie sympatyczniejsza. Lekarz godny polecenia.

Dobra i fachowa lekarka. Bardzo dba o szczegóły. Czasami może być chłodna w stosunku do rodzica. Wobec pacjenta zawsze okazuje troskę i pełne zaangażowanie. Najlepszy pediatra do którego trafiliśmy - stawia trafne diagnozy i poświęca sporo czasu na dokładne badania. Gdyby jeszcze miała trochę więcej cierpliwości do rodziców… Mimo to lekarz godny polecenia jako świetny fachowiec w swojej dziedzinie (i nie tylko ponieważ Pani doktor dysponuje duża wiedzą medyczną z innych dziedzin).

Pani doktor zdobyła mój szacunek wspaniałym podejściem do dzieci, ogromną wiedzą oraz umiejętnością wysłuchania trosk rodzica. Widać że Pani doktor na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Wspaniale wszystko tłumaczy i poświęca naprawdę sporo czasu żeby dokładnie przebadać i postawić właściwą diagnozę w celu odpowiedniego leczenia. Pierwsze wrażenie było rewelacyjne, a dalej było jeszcze lepiej. Lekarz z powołania. Polecam!

Lekarz łączy profesjonalizm i wiedzę. Pani Doktor jest w niewymuszony sposób sympatyczna. Pani Doktor jest rzeczowa, konkretna, z fantastycznym podejściem do dzieci. Do tego podczas wizyty była bardzo miła i uprzejma. Poza tym trzeba przyznać, że wzbudza zaufanie. Super specjalista! Nic dodać nic ująć! Polecam.

Najlepszy Pediatra na świecie! Wspaniałe podejście do dzieci oraz rodziców. Tłumaczy w sposób przystępny i łatwy do zrozumienia bez używania żargonu medycznego. Na przeprowadzenie badania poświęca sporo czasu i kompleksowo podchodzi do zagadnienia. Polecam Panią doktor ponieważ jest nie tylko świetnym fachowcem ale również bardzo sympatycznym człowiekiem.

Najlepszy Pediatra na świecie!

Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci. Jest cierpliwą i ciepłą osobą. Najlepszy pediatra do którego można trafić. Lekarz z powołania, tłumaczy wszystko dokładnie i konkretnie oraz odznacza się racjonalnym postępowaniem przy problemach pacjenta. Zaangażowanie godne podziwu, a pacjent może liczyć na wspaniałą opiekę. Dziękuję.

Bardzo miła osoba co w przypadku pediatry ma szczególne znaczenie. Dokładnie wszystko wytłumaczyła. Pani dr jest rzeczowa, konkretna, ma również dobre podejście do dzieci. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując przyczyny niepokojących objawów. Zbadała i postawiła trafną diagnozę. Polecam!

Bardzo sympatyczna Pani doktor posiadająca ogromną wiedzę oraz bardzo troskliwe podejście do małych pacjentów. Pani doktor poświęcił dużo czasu naszemu dziecku, dokładnie przeprowadziła badanie oraz wytłumaczyła wszystkie kwestie związane z chorobą. Pani doktor zaleciła również również wykonanie dodatkowych badań co bardzo dobrze świadczy o podejściu do pacjenta. Sam chciałbym się leczyć u takiego lekarza.

Pani doktor ma wspaniałe podejście do małych pacjentów i dodatkowo świetnie tłumaczy dolegliwości oraz sposób prowadzenia leczenia. Pani doktor poświęca dużo uwagi na przeprowadzenie badań i wywiadu. Jest to lekarz którego można polecić.

Wspaniała,otwarta i cierpliwa Pani Doktor. Rewelacyjne podejście do dzieci. Duża wiedza specjalisty. Jest to jeden z niewielu lekarzy do których mam pełne zaufanie. Bardzo miła osoba i kompetentna. Polecam