dr n. med. Agata Gajewska

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Pierwszy raz spotkałam tak kompetentnego i miłego Pediatrę Dokładnie wszystko wytłumaczyła. Polecam!

Polecam!

Dobra i fachowa lekarka. Bardzo dba o szczegóły. Czasami może być chłodna w stosunku do rodzica. Wobec pacjenta zawsze okazuje troskę i pełne zaangażowanie. Najlepszy pediatra do którego trafiliśmy - stawia trafne diagnozy i poświęca sporo czasu na dokładne badania. Gdyby jeszcze miała trochę więcej cierpliwości do rodziców… Mimo to lekarz godny polecenia jako świetny fachowiec w swojej dziedzinie (i nie tylko ponieważ Pani doktor dysponuje duża wiedzą medyczną z innych dziedzin).

Niezwykle sympatyczny i kompetentny lekarz. Ma świetne podejście do dzieci. Wszystko tłumaczy i nie pozwala się martwić na przyszłość. Najważniejsze jest to że bardzo dobrze dobiera leki i skutecznie leczy. Ogromne podziękowania.

Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci. Jest cierpliwą i ciepłą osobą. Najlepszy pediatra do którego można trafić. Lekarz z powołania, tłumaczy wszystko dokładnie i konkretnie oraz odznacza się racjonalnym postępowaniem przy problemach pacjenta. Zaangażowanie godne podziwu, a pacjent może liczyć na wspaniałą opiekę. Dziękuję.

Wspaniała,otwarta i cierpliwa Pani Doktor. Rewelacyjne podejście do dzieci. Duża wiedza specjalisty. Jest to jeden z niewielu lekarzy do których mam pełne zaufanie. Bardzo miła osoba i kompetentna. Polecam

Wspaniały lekarz. Byliśmy u Pani doktor na dyżurze. Cudowne podejście do dziecka. Logiczne, dokładne i metodyczne podejście. Trafna diagnoza. Szczerze polecam.

Świetny specjalista w zakresie chorób dziecięcych. Zawsze postawi słuszną i trafioną diagnozę. Ma doskonały kontakt z dziećmi. Minusem u pani doktor jest to,że nie potrafi złapać dobrego kontaktu z rodzicami dziecka. Jest niekiedy na prawdę opryskliwa...

Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem.Pani dr.Gajewska ma świetne podejście do dzieci .Polecam panią dr.wszystkim rodzicom.

Kompetencje Pani doktor robią duże wrażenie. Lekarz ze wspaniałym podejściem do dzieci. Pani doktor poświęciła również wiele czasu na dokładne przebadanie i postawienie diagnozy. Leczenie jak również sposoby postępowania zostały wytłumaczone łatwym i zrozumiałym językiem. Bez wątpienia lekarz z powołania.

Bardzo sympatyczna Pani doktor posiadająca ogromną wiedzę oraz bardzo troskliwe podejście do małych pacjentów. Pani doktor poświęcił dużo czasu naszemu dziecku, dokładnie przeprowadziła badanie oraz wytłumaczyła wszystkie kwestie związane z chorobą. Pani doktor zaleciła również również wykonanie dodatkowych badań co bardzo dobrze świadczy o podejściu do pacjenta. Sam chciałbym się leczyć u takiego lekarza.