dr n. med. Agata Gajewska

Mam dwójkę dzieci i bywałam u wielu lekarzy, rownież na izbie przyjęć, ale pani dr swoim wyjaktowo niemilym, niesympatycznym i calkowicie pozbawionym empatii podejsciem pozbawila mnie zludzen na temat naszej sluzby zdrowia. Szkoda, ze jedna osoba ( o czym swiadcza inne komentarze) potrafi skutecznie psuc opinię na temat Izby Przyjęć Szpitalla w Bielsku. Po opuszczeniu gabinetu zrozumiałam, że dla pani dr każdy pacjent to strata czasu a rodzic histeryk.......

Lekarz, który się minął z powołaniem . Mój ojciec był lekarzem, ale nigdy nie potraktował tak żadnego pacjenta. Opryskliwa osoba, która nie ma podejścia do dzieci. Traktuje je przedmiotowo, nawet nie zwróciła się wprost do mojego synka. Mam również tytuł naukowy, ale poczułam się zbesztana jak smarkula. Nigdy nie potraktowałabym tak żadnego człowieka, a co dopiero małego pacjenta! Hańba Pani doktor!

Pani doktor jest bardzo niemiła i opryskliwa. Trafiliśmy w święta na izbę przyjęć z wysoką gorączką u dziecka, która została zbagatelizowana. Pomimo naszych sugestii Pani doktor nie zajrzała dziecku nawet do uszu i odesłała do domu. W ciągu kolejnych 2 godzin wróciliśmy do szpitala już karetką z drgawkami gorączkowymi i jak się okazało zapaleniem ucha środkowego. Pani doktor wykazała się dużą niekompetencją i zupełnym brakiem empatii dla małego pacjenta. Nie polecam!!

Kompetentny, bardzo empatyczny lekarz. Razem z moim dzieckiem bywam u wielu lekarzy, po raz pierwszy spotkalam sie z takim sympatycznym i cieplym przyjeciem. Uzyskalam wiele potrzebnych informacji i trafne rozpoznanie choroby. Polecam pania doktor z calego serca.

Lekarz z powołania. Będąc na izbie przyjęć z moim dzieckiem zastałam tam dużo pacjentów. Po dość długiej chwili weszłam do pani doktor. Mimo dużej ilości dzieci poświęciła mojej córeczce całą uwagę i sporo czasu. Zleciła badania dodatkowe, po czym ustaliła odpowiednie leczenie. Miała czas też na porozmawianie o innym problemie mojego dziecka. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z opieki tej pani doktor, szczerze ja polecam.

Pani doktor jest bardzo miłą osobą ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Mój syn ma 3 lata i jest bardzo nieufny, źle reaguje na biały fartuch, A pani doktor szybko zjednała sobie jego zaufanie. Zbadała go dokładnie i postawiła właściwą diagnozę, przepisała leki. Po kilku dniach moje dziecko czuło się lepiej. Wiedza pani doktor i odpowiednie podejście do dzieci jest wspaniałe i z pełnym przekonaniem polecam panią doktor innym rodzicom.

Lekarz z bardzo dobrym kontaktem z pacjentem, a u dziecka trzeba wzbudzić zaufanie< Pani doktor kompetentna, z dużym zasobem wiedzy praktycznej> Zlecila wykonanie odpowiednich badań, postawila diagnozę i wlączyla odpowiednie leczenie. Pani doktor byla bardzo mila. Dodam, że wizyta byla o godz. 2.30 w nocy.

niesympatyczna, nie przyjemna, miałam wrażenie że pracuje za kare!!! Zdecydowanie nie polecam!!!

Super kompetentny lekarz.Trudno oczekiwać czegokolwiek więcej wizyta odbyła się w miłej atmosferze i przebiegla bardzo dobrze.

Wizyta u Pani doktor przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Pani doktor szybko postawiła diagnozę i zaleciła odpowiednie leczenie. Bez wątpienia wątpienia jest lekarzem posiadającym szeroką wiedzę medyczną nie tylko w swojej specjalności ale także taką ogólno medyczną co jest u lekarzy rzadkością. Pani doktor była miła i odnosiła się do nas z szacunkiem i uprzejmością. W przypadku choroby chciałbym aby to Pani doktor prowadziła leczenie ponieważ jest osobą kompetentną i profesjonalną w każdym calu.