lekarz Weronika Beszter

Pediatra, Kardiolog

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Świetny fachowiec z doskonałym podejściem do dziecka. Sympatyczny, cierpliwy, kompetentny. Bardzo polecam.

Najlepsza pani doktor na świecie ! Genialne podejście do pacjentów, sama do niej chodzę od urodzenia :) Wspaniała, cierpliwa i godna polecenia..:)

NAJLEPSZY LEKARZ Z JAKIM MIAŁAM KIEDYKOLWIEK DO CZYNIENIA

NAJLEPSZY LEKARZ Z JAKIM MIAŁAM KIEDYKOLWIEK DO CZYNIENIA

Lekarz z wielkim sercem i wysokimi kompetencjami

Lekarz z wielkim sercem i wysokimi kompetencjami

Super kardiolog. Była trzecim kardiologiem mojej córki i tylko do niej zawsze miałam zaufanie. kierowała na potrzebne badania i dokładnie wyjaśniała ich wyniki. Szkoda, ze moja córka skończyła 18 lat i nie możemy już do niej chodzić.POLECAM z całego serca i dziękuję PANI DOKTOR ( przez duże D )

Polecam! z czystym sumieniem, tym bardziej że wizyta na NFZ, dużo czasu, bez pośpiechu, miła, sympatyczna z podejściem do dziecka, córka aż rączki do niej wyciągała na ręce, pełny wywiad, po prostu lekarz z powołania :D

kompetentna miła konkretna takie cechy które powinie mieć dobry lekarz

kompetentna miła konkretna takie cechy które powinie mieć dobry lekarz

Gorąco polecam. Bardzo sympatyczna, świetne podejście do dzieci i przede wszystkim pełen profesjonalizm i kompetencja

Jako młody chłopiec leczyłem się u Pani doktor dlatego z pełną odpowiedzialnością każdemu Polecam Panią Doktor. Orientuje się ktoś może czy Pani Beszter przyjmuje może osoby dorosłe ? Pozdrawiam.