Filtruj terminy

Kardiolog Bielsko-Biała

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

Gabinet Lekarski

43-309 Bielsko-Biała

Operacje baj-pasów miałam w maju 2013 r przeprowadził ją na Ochojcu w Katowicach profesor Michał Krejca . Jestem bardzo zadowolona zarówno z operacji jak i samego podejścia do pacjenta za co mu bardzo serdecznie dziękuję. Chciałoby się aby wszyscy trafiali na takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!
Opinia dodana przez: Rafał

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje kompleksowe badania.Szybka reakcja na problem.Odpowiedział na wszystkie moje pytania,uspokoil i dokładnie wszystko wytłumaczył.Ma czas dla pacjenta.Pozytywnie nastawil na przyszłość.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Jola

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz z powołania. Postawiła trafną diagnozę.
Kiedy zaobserwowano u mnie arytmię natychmiast wysłała mnie do kliniki.
NAJLEPSZY KARDIOLOG DZIECIĘCY W BIELSKU

szpital wojewódzki

43-300 Bielsko-Biała

Uczciwość,kompetencja a przede wszystkim skuteczność w leczeniu. Polecam doktora Jerzego Skwarnę-szkoda,że taki profesjonalista już nie jest ordynatorem.

Polsko-Amerykanskie Ki
Bielsko Biala, Aleja AK 101
Bielsko-Biała

o mistrzostwie i kunszcie lekarskim Pana dr Goryckiego przekonałam się kiedy mój mąż w wyniku przez lata nie rozpoznanej ciężkiej choroby serca trafił na oddział kardiologi, gdzie Pan doktor Gorycki jest ordynatorem. Bezbłędne rozpoznanie i trafne decyzje tego lekarza doprowadziły do bardzo szybkiej operacji kardiologicznej u mojego męża, której dokonał inny znakomity lekarz (kardiochirurg) M. Domaradzki dzięki czemu mój mąż z nieocenioną pomocą Pana dr Goryckiego powraca do zdrowia. Gdyby ...

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Pan doktor dr.nauk.med. Leszek Kinasz bezboleśnie i bezstresowo przeprowadził u mnie koronarografie po zawale serca .

SZPITAL WOJEWÓDZKI

43-300 Bielsko-Biała

Wypełniałam zmarszczki "marionetki", rezultat kompletnie niewidoczny. Myślałam, ze Pani doktor to poprawi, ale gdzie tam, stwierdziła, że tak ma być i jest pięknie. Żeby było pięknie, to musi być widoczna jakaś zmiana przed i po zabiegu, a u mnie jej nie było. Trzeba przyznać, że jest bardzo miła, ale to za mało , żebym jeszcze raz do niej poszła.

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz, początkowo trochę sztywny i służbowy, ale kiedy zaczęliśmy rozmawiać o sporcie i bieganiu to wyraźnie się rozluźnił. Zadawał fachowe pytania na temat mojego treningu i odżywiania, również wyczerpująco odpowiadał na moje wątpliwości. Badania spoczynkowe i wydolnościowe zrobił profesjonalnie nic dodać nic ująć.
Pan Doktor wyraźnie się marnuje w tej przychodni.
Polecam dla sportowców amatorów i zawodowców!
Opinia dodana przez: Mirek

Kardiolodzy w Bielsku-Białej