Kardiolog Bielsko-Biała

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Stomatologiczna "Pod Szyndzielnią" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
al. Armii Krajowej 193
43-309 Bielsko-Biała

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!

Opinia dodana przez: Rafał

Gabinet Lekarski

43-309 Bielsko-Biała

Operacje baj-pasów miałam w maju 2013 r przeprowadził ją na Ochojcu w Katowicach profesor Michał Krejca . Jestem bardzo zadowolona zarówno z operacji jak i samego podejścia do pacjenta za co mu bardzo serdecznie dziękuję. Chciałoby się aby wszyscy trafiali na takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Ewa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz z powołania. Postawiła trafną diagnozę.
Kiedy zaobserwowano u mnie arytmię natychmiast wysłała mnie do kliniki.
NAJLEPSZY KARDIOLOG DZIECIĘCY W BIELSKU

Świetny lekarz z powołania. Postawiła trafną diagnozę.
Kiedy zaobserwowano u mnie arytmię natychmiast wysłała mnie do kliniki.
NAJLEPSZY KARDIOLOG DZIECIĘCY W BIELSKU

szpital wojewódzki

43-300 Bielsko-Biała

Uczciwość,kompetencja a przede wszystkim skuteczność w leczeniu. Polecam doktora Jerzego Skwarnę-szkoda,że taki profesjonalista już nie jest ordynatorem.

Polsko-Amerykanskie Ki
Bielsko Biala, Aleja AK 101
Bielsko-Biała

o mistrzostwie i kunszcie lekarskim Pana dr Goryckiego przekonałam się kiedy mój mąż w wyniku przez lata nie rozpoznanej ciężkiej choroby serca trafił na oddział kardiologi, gdzie Pan doktor Gorycki jest ordynatorem. Bezbłędne rozpoznanie i trafne decyzje tego lekarza doprowadziły do bardzo szybkiej operacji kardiologicznej u mojego męża, której dokonał inny znakomity lekarz (kardiochirurg) M. Domaradzki dzięki czemu mój mąż z nieocenioną pomocą Pana dr Goryckiego powraca do zdrowia. Gdyby trzeba mi było wystawić Panu dr Goryckiemu najkrótszą i najdosadniejszą opinię zarówno lekarzowi jak i człowiekowi zwarłabym ową w pięciu słowach: wiedza -spokój-rozwaga-skuteczność-doświadczenie!

Panie Doktorze Pięknie Dziękuję!

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Pan doktor dr.nauk.med. Leszek Kinasz bezboleśnie i bezstresowo przeprowadził u mnie koronarografie po zawale serca .

SZPITAL WOJEWÓDZKI

43-300 Bielsko-Biała

Wypełniałam zmarszczki "marionetki", rezultat kompletnie niewidoczny. Myślałam, ze Pani doktor to poprawi, ale gdzie tam, stwierdziła, że tak ma być i jest pięknie. Żeby było pięknie, to musi być widoczna jakaś zmiana przed i po zabiegu, a u mnie jej nie było. Trzeba przyznać, że jest bardzo miła, ale to za mało , żebym jeszcze raz do niej poszła.

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz, początkowo trochę sztywny i służbowy, ale kiedy zaczęliśmy rozmawiać o sporcie i bieganiu to wyraźnie się rozluźnił. Zadawał fachowe pytania na temat mojego treningu i odżywiania, również wyczerpująco odpowiadał na moje wątpliwości. Badania spoczynkowe i wydolnościowe zrobił profesjonalnie nic dodać nic ująć.
Pan Doktor wyraźnie się marnuje w tej przychodni.
Polecam dla sportowców amatorów i zawodowców!

Pan Doktor wyraźnie się marnuje w tej przychodni.
Polecam dla sportowców amatorów i zawodowców!

Opinia dodana przez: Mirek

Bielsko-Biała ul.Bystrzańska 94B
Bielsko-Biała

"Ma pan poważnie chore serce i nic nie możemy zrobić. Musi się pan z tym pogodzić. Pana stymulatora tez nie możemy sprawdzić, bo nie mamy takiego urządzenia. Niech sobie pan jedzie tam, gdzie go panu wszczepiono."
Czy tak mówi ordynator oddziału kardiologii Szpitala Wojewódzkiego?
Nie rozmawia z chorym. Nie wyznacza do pracy lekarzy prowadzących sam decyduje o wszystkim.
Nie polecam tego lekarza nikomu, a kto "wpadł" pod jego opiekę ...

Czy tak mówi ordynator oddziału kardiologii Szpitala Wojewódzkiego?
Nie polecam tego lekarza nikomu, a kto "wpadł" pod jego opiekę - współczuję.
Szkoda, że nie ma w gwiazdkach opcji "0"

Opinia dodana przez: Włodzimierz

Kardiolodzy w mieście Bielsko-Biała