lekarz Weronika Beszter

Pediatra, Kardiolog

Lekarz o wielkim sercu,dla dzieci i rodzicow

Lekarz o wielkim sercu,dla dzieci i rodzicow

Naprawde nigdy nie spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem. Poprostu przyjemność jezdzić do pani doktor. Lekarz z powołania.

Pani doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego znam.Jest wyrozumiała i cierpliwa. Krótko mówiąc jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem kochającym swoją prace i dzieci.

Świetna lekarka, która naprawdę lubi dzieci (i to widać)

Świetna lekarka, która naprawdę lubi dzieci (i to widać)

Doskonały lekarz, wspaniały człowiek. Pani dr jest z pewnością lekarzem z POWOŁANIA, polecam, mój roczny syn, którego świat przywitał brutalnie ją uwielbia. Nam -rodzicom dała nadzieję popartą doświadczeniem za co jesteśmy jej wdzięczni.

polecam bardzo dobra pani doktor obecnie moje dwie córeczki są jej pacjentkami bardzo jestem zadowolona

Bardzo dobry specjalista, ale przede wszystkim cudowny człowiek. Pani doktor ma wspaniałe podejście zarówno dla małych pacjentów jak i dla ich rodziców, którzy w trudnych sytuacjach potrzebują zrozumienia i otuchy. Bardzo polecam takiego specjalistę, mama Filipa i Julii

mama Filipa i Julii

Powiem krótko: najlepszy lekarz jakiego znam!!! Pani doktor ma bardzo miłe podejście do dzieci,doskonale leczy i ptrafi spokojnie wytłumaczyć na czym polega choroba albo rodzaj badania, dodaje również wiele nadzieji i otuchy :)

wysokiej klasy specjalista, cudowne podejście do pacjenta, ciepła, wzbudzająca zaufanie dzieci jak i rodziców, zawsze uśmiechnięta i gotowa nieść fachową pomoc.

Bardzo miła lekarka, ma podejście do dzieci, zawsze uśmiechnięta.Jestem bardzo zadowolona że leczy moją córeczkę