lekarz Katarzyna Depa-Dębowska

Zawsze wydawało mi się ,że pediatra to taki lekarz, który powinien mieć dobre podejście i serce nie tylko do dziecka, ale również do rodzica. Szczególnie młodzi rodzice dla których wszystko od urodzenia dziecka wydaje się nowe i wszystkiego uczą się tak naprawdę na podstawie prób i błędów potrzebują poczucia bezpieczeństwa ze strony takiego lekarza. U Pani doktor nie ma ani krzty empatii, jest opryskliwa, nie miła, ma problem żeby wytłumaczyć rodzicowi na czym polega problem, albo robi to w sposób "czego oni znowu ode mnie chcą" , daje poczucie, że rodzic czuje się zdezorientowany. Totalnie nie polecam tej Pani doktor, jej wiedza również momentami wydaje się jakby odbiegała w lata wstecz. To bardzo przykre, że ktoś na takim stanowisku z takim zawodem jest tak opryskliwy i nie zadowolony z życia, wydawało by się nie raz nawet, że odpowiada na pytania w sposób wyśmiewny.

Nie polecam Pani doktor, lekarz bardzo nieprzyjemny i niemiły dla ludzi. Lekarka zaleciła nam stosowanie leku bez żadnej konsultacji z rodzicem, informacja została wpisana w książeczkę na drugi dzień było trzeba dzwonić i dopytywać się jak stosować, rodzic sam musiał się dowiadywać w jakim celu podawać dziecku lek. Nie polecam. Pani doktor jest bardzo specyficzna i nieprzyjemna. Cieszę się że udało nam się zmienić lekarza.

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia, ponieważ moja córka często choruje i dość często dostawała antybiotyk. Wielu lekarzy wydaje mi się zabezpiecza się antybiotykiem,dla Pani Doktor Depy antybiotyk to chyba ostateczność bo córka ani razu go nie dostała, ale kontrolowana była praktycznie codziennie, z czym nigdy nie spotkałam się u żadnego pediatry. Miłym zaskoczeniem była także wizyta w aptece. Zawsze płaciłam niebotyczne kwoty, a tu proszę, okazuje się ze te leki może również przepisać na zniżke :-) Polecam! Genialne podejście do dziecka, jak również do rodzica. Szkoda tylko że nie przyjmuje w soboty :-(

Pseudolekarz. Brak odpowiedzialności za błędy, nie umie się przyznać do winy. Stawia złą diagnozę, obojętna, amator.

Niestety dobre podejście do dzieci to za mało aby uznać lekarza za kompetentnego. Pani doktor u nas zbagatelizowała wyniki badań, nastawiona tylko na jak najwięcej szczepień, i ani razu nie wyjaśniła możliwych powikłań, a tłumaczenie że w całej Europie się takie stosuje nie jest żadnym argumentem. Pierwsza opinia że Pani doktor zatrzymała się na etapie studiów jest chyba trafna. Zresztą kolejek w poczekalni nigdy nie widać więc to samo mówi za siebie.

Chodzę z córeczką do pani doktor od kilku lat. Nie mam żadnych zastrzeżeń, jest kompetentna i fachowa. Z tego co się dowiedziałam zmienia miejsce i przyjęć i od listopada będzie w Euroklinice ul. Piotra Skargi 9. Polecam wszystkim szukającym dobrego pediatry w Bielsku!

Byłem bardzo zadowolony, diagnoza bardzo trafna, Pani doktor bardzo miła i uprzejma

Bardzo dobry i kompetentny pediatra polecam!!!

Bardzo dobry i kompetentny pediatra polecam!!!

Bardzo miła pani doktor dzięki niej moje dziecko przestało chorowac

Bardzo miła pani doktor dzięki niej moje dziecko przestało chorowac

Lekarz bardzo kompetentny i lubiany przez dzieci.

Lekarz bardzo kompetentny i lubiany przez dzieci.