Lekarz Rodzinny Bielsko-Biała

lekarz Beata Targosz

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Ks. Przemysława 10/25
43-300 Bielsko-Biała

Po przyjechaniu do placówki pogotowia ratunkowego w Jasienicy zadzwoniłem pod numer wywieszony na drzwiach wejściowych. Telefon odebrała najprawdopodobniej dyżurująca pielęgniarka, która po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu w jakim celu przyjechałem oraz czy nie ma objawów covid'a oświadczyła że muszę poczekać aż ubiorą odzież ochronną - wydaje mi się że maseczka by wystarczyła. Ubieranie (fartucha i przylbicy) trwało około 20 min, gdzie ja czekałem na zewnątrz przy temp. - 5°c. Podczas prowadzonych ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Teresa Wieczorkiewicz-Waluś

Ginekolog, Lekarz rodzinny

Szpital Ogólny
Wyspiańskiego
Bielsko-Biała

Pierwszy i ostatni raz poszłam do tej Pani doktor. Nie zapytała nawet o datę ostatniej miesiączki, badanie trwało sekundę, lekki rzut oka. Żadnych wyjaśnień, skierowania na badania, jedynie na USG którego termin wyznaczono na koniec lutego. To ma być leczenie?
Opinia dodana przez: Anna

Maria Marcinów

Lipnik

43-300 Bielsko-Biała

Lekarka , która chyba żyje z myślą , że zgłaszają się do niej sami zdrowi ludzie, chcący wyłudzić L4.
Ma problem by wysluchać co pacjentowi dolega , w trakcie potrafi przerwać i powiedzieć "cicho". Zwracania się na "Ty " do pacjenta..
Poszlam do niej z poważnymi dolegliwościami brzucha. Stwierdzila , ze jestem zdolna do pracy i nic mi nie ma. Dzien pozniej bylam w ciezkim stanie w szpitalu..
Przestrzegam ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jolanta Podsiadło

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała

Jestem bardzo zadowolona Pani doktor jest bardzo miła zna się bardzo dobrze na tym co robi najlepszy lekarz moim zdaniem.Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Andrzej Sieroń

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

Najbardziej miły lekarz jakiego mi było dane spotkać. Indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Artur

Marta Wesołowska-Babińska

NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300 Bielsko-Biała

Polecam Panią dr Wesołowską-Babińską. Leczę się u niej kilka lat. To cierpliwa i mądra lekarka. Zawsze uśmiechnięta i kompetentna.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Joanna, Więckowska

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego
Morskie Oko 25
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo polecam Panią Joannę, wytłumaczy wszystko od początku do końca a co najważniejsze zawsze znajdzie czas i stara się we wszystkim pomóc. Mam nadzieje, że będzie pracowała jak najdlużej w tym miejscu gdzie pracuje bo wiele znaojmych jest z niej zadowolonych.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Małgorzata Jędrzejczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "Zdrowie" sp. z o.o.
Cieszyńska 413
43-382 Bielsko-Biała

Wspaniała Pani doktor leczyła i leczy całą moją rodzinę ,dzięki niej jestem zdrowa i mogę cieszyć się teraz wnukiem .Lekarz z powołania oby każdy miał takiego lekarza rodzinnego :)
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Maciej Gaczyński

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz, widać że ma szeroką wiedzę.Jest bardzo uprzejmy, słucha co się do niego mówi i widać że chce pomóc a nie 'zaliczyć' następnego pacjenta. Bardzo polecam i pod tym względem żałuję że się wyprowadziłem z Bielska, bo dobrze mieć blisko lekarza któremu się ufa i który potrafi pomóc.
Opinia dodana przez: Krzysiek

dr Łukasz Pluta

Centrum Lekarskie "ALFA"
ul. Grażyny 9
Bielsko-Biała

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, ma podejście do dzieci. Zawsze o niego pytam jeśli nie mogę dostać się do dr Ząbka. Konkretny, uprzejmy, ma dobre podejście do dzieciaczków zarówno tych maleńkich, jak i tych dużych :) Wysłuchuje do końca, poradzi, nie "wygania" z gabinetu, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Lekarze rodzinni w Bielsku-Białej