Lekarz Rodzinny Bielsko-Biała

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Ilekroć umawiam się do niego z jakimkolwiek problemem nigdy nie odczułam z jego strony niechęci. Wysłucha, dopyta, wszystko wytłumaczy. Z czystym sumieniem polecam.

Opinia dodana przez: Magda

Centrum Lekarskie "ALFA"
ul. Grażyny 9
Bielsko-Biała

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, ma podejście do dzieci. Zawsze o niego pytam jeśli nie mogę dostać się do dr Ząbka. Konkretny, uprzejmy, ma dobre podejście do dzieciaczków zarówno tych maleńkich, jak i tych dużych :) Wysłuchuje do końca, poradzi, nie "wygania" z gabinetu, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

lekarz Mariusz Kuźniar

Pulmonolog, Pediatra

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Adama Próchnika
43-300 Bielsko-Biała

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.

Opinia dodana przez: aNNa

lekarz Ewa Lasek

Pediatra, Lekarz rodzinny

Przedwiośnie 15
43-309 Bielsko-Biała

Złota kobieta :-) bardzo uprzejma, troskliwa, zawsze jest na czas, pełen profesjonalizm :-) jestem pod wielkim wrażeniem, że tacy lekarze jeszcze istnieją. Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Jola

krowoderska 4
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz ,taki z poświęcenia. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwa i wyrozumiała. Wielka szkoda że obecnie nie praktykuje. Szanowna Pani Doktor prosimy niech Pani wraca do przychodni.

Kolbego 12
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo uprzejma Pani doktor! Bardzo dokładne tłumaczenie choroby i etapów leczenia. Uśmiechnięta, poświęca wystarczającą ilość czasu.

Opinia dodana przez: Anna

Trójka s.c.
Staszica
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miła Pani ,duża praktyka i wiedza ,cierpliwość do wieloletnich pacjentów,bezinteresowność,gorąco polecam

NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300 Bielsko-Biała

Polecam tego lekarza,naprawdę kompetentna miła cierpliwa osoba. Widać że kocha to co robi :)

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry, konkretny, uprzejmy i taktowny lekarz. Polecam.

Bardzo dobry, konkretny, uprzejmy i taktowny lekarz. Polecam.

N.Z.O.Z. Victodent
ulica Adama Poniatowskiego 28
43-300 Bielsko-Biała

Pani Doktor Iwona Polak jest bardzo serdeczną, pomocną osobą. Poświęca sporo czasu rozmawiając z pacjentem i tłumacząc dolegliwość. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: M.K.

Lekarze rodzinni w mieście Bielsko-Biała