Lekarz Rodzinny Bielsko-Biała

Technik elektroradiolog stawów

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Z reka na sercu zarekomenduje Dr Niebudek bardzo wysoko. Bylem u wielu Lekarzy w US i Angli i w Polsce - I musze przyznac ze Dr Niebudka podejscie do problemu jest jednym z najlepszych. Zapisam mnie na wszystkie badania mozliwe aby dotrzec do przyczyny bulu. Porswiecil mi bardzo duzo czasu na wizycie, sprawdzajac wszystko, aby wykluczyc pewno mozliwosci, chcial wiedziec o wszystkich lekarstwach co biore.
Widac ze prawdziwie chce ...

Technik elektroradiolog MRI 1 odc. kręgosłupa/głowy Bielsko-Biała

lekarz Beata Targosz

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Ks. Przemysława 10/25
43-300 Bielsko-Biała

Po przyjechaniu do placówki pogotowia ratunkowego w Jasienicy zadzwoniłem pod numer wywieszony na drzwiach wejściowych. Telefon odebrała najprawdopodobniej dyżurująca pielęgniarka, która po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu w jakim celu przyjechałem oraz czy nie ma objawów covid'a oświadczyła że muszę poczekać aż ubiorą odzież ochronną - wydaje mi się że maseczka by wystarczyła. Ubieranie (fartucha i przylbicy) trwało około 20 min, gdzie ja czekałem na zewnątrz przy temp. - 5°c. Podczas prowadzonych ...
Opinia dodana przez: Mateusz

Maria Marcinów

Lipnik

43-300 Bielsko-Biała

Lekarka , która chyba żyje z myślą , że zgłaszają się do niej sami zdrowi ludzie, chcący wyłudzić L4.
Ma problem by wysluchać co pacjentowi dolega , w trakcie potrafi przerwać i powiedzieć "cicho". Zwracania się na "Ty " do pacjenta..
Poszlam do niej z poważnymi dolegliwościami brzucha. Stwierdzila , ze jestem zdolna do pracy i nic mi nie ma. Dzien pozniej bylam w ciezkim stanie w szpitalu..
Przestrzegam ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Teresa Wieczorkiewicz-Waluś

Ginekolog, Lekarz rodzinny

Szpital Ogólny
Wyspiańskiego
Bielsko-Biała

Poszłam do pani doktor pierwszy raz, ponieważ pojawily się u mnie krwawienia poza miesiączkowe które bardzo mnie martwiły. Pani odmówiła mi badania, zmieniła tabletki (na dużo droższe) bez żadnych badań czy pytań, kazała umówić się na następną wizytę kiedy przestanę krwawić. Kiedy przyszłam na wyznaczoną godzinę usłyszałam, że pani doktor zaraz przyjdzie. Czekałam na panią GODZINĘ, a przede mną było jeszcze 5 innych kobiet. Pani doktor nie spytała czy jestem ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Jolanta Podsiadło

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała

Pani dr bardzo niekompetentna. Stawia diagnozę niemal 100%pewna, trzeba się prosić o zlecenie dodatkowych badań. Najgorsze jest to, że uwielbia przepisywać antybiotyki, które szkodzą, a nie pomagają na infekcje wirusowe. Nie polecam.

lekarz Andrzej Sieroń

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

Najbardziej miły lekarz jakiego mi było dane spotkać. Indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Artur

Marta Wesołowska-Babińska

NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300 Bielsko-Biała

Polecam Panią dr Wesołowską-Babińską. Leczę się u niej kilka lat. To cierpliwa i mądra lekarka. Zawsze uśmiechnięta i kompetentna.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Joanna, Więckowska

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego
Morskie Oko 25
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo polecam Panią Joannę, wytłumaczy wszystko od początku do końca a co najważniejsze zawsze znajdzie czas i stara się we wszystkim pomóc. Mam nadzieje, że będzie pracowała jak najdlużej w tym miejscu gdzie pracuje bo wiele znaojmych jest z niej zadowolonych.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Małgorzata Jędrzejczyk

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "Zdrowie" sp. z o.o.
Cieszyńska 413
43-382 Bielsko-Biała

Wspaniała Pani doktor leczyła i leczy całą moją rodzinę ,dzięki niej jestem zdrowa i mogę cieszyć się teraz wnukiem .Lekarz z powołania oby każdy miał takiego lekarza rodzinnego :)
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Jolanta Zamora-Podsiadło

Południowa 23
43-300 Bielsko-Biała

Ta Pani nie nadaje się do leczenia kogokolwiek. Wykazuje wysokie cechy aspołeczne. Decyzje, którymi się kieruje ujmując subtelnie słowami są staroświeckie. Możliwość otrzymania od tej Pani skierowania na podstawowe badania morfologii, ob, crp praktycznie nie istnieje. Lekarz kategorii: „po co zapobiegać, jak można leczyć”. Dzięki tej Pani, bardzo szybko została podjęta decyzja o zmianie przychodni.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Maciej Gaczyński

NZOZ VITA-DENT S.C.
Władysława Broniewskiego 32/1
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz, widać że ma szeroką wiedzę.Jest bardzo uprzejmy, słucha co się do niego mówi i widać że chce pomóc a nie 'zaliczyć' następnego pacjenta. Bardzo polecam i pod tym względem żałuję że się wyprowadziłem z Bielska, bo dobrze mieć blisko lekarza któremu się ufa i który potrafi pomóc.
Opinia dodana przez: Krzysiek

Lekarze rodzinni w Bielsku-Białej