Maria Marcinów

Lekarz rodzinny

1,7
1,4
1,5

Lekarka , która chyba żyje z myślą , że zgłaszają się do niej sami zdrowi ludzie, chcący wyłudzić L4. Ma problem by wysluchać co pacjentowi dolega , w trakcie potrafi przerwać i powiedzieć "cicho". Zwracania się na "Ty " do pacjenta.. Poszlam do niej z poważnymi dolegliwościami brzucha. Stwierdzila , ze jestem zdolna do pracy i nic mi nie ma. Dzien pozniej bylam w ciezkim stanie w szpitalu.. Przestrzegam Was przed tym "lekarzem" ! Cala przychodnia, w której przyjmuje to wielkie nieporozumienie. Wszystko z łaską , wielkim problemem. A ta ...

Przestrzegam Was przed tym "lekarzem" !
Cala przychodnia, w której przyjmuje to wielkie nieporozumienie. Wszystko z łaską , wielkim problemem. A ta Pani - zdaje mi się , że chyba po 80tce, powinna ewidentnie oddać swoje miejsce pracy mlodszemu lekarzowi, który jeszcze ma chęci do leczenia ludzi.
P.S. I na taką służbę zdrowia idą pieniądze..

Lekarz ktory kompletnie nie jest zainteresowany leczeniem ludzi starszych ,robi wielkie problemy ze skierowaniem na jakiekolwiek badanie, brak empatii,Jest to lekarz, ktory jest bardzo nieuprzejmy i absolutnie nie powinien byc kierownikiem ośrodfka bo przez to czuje sie bezkarnie., Moze czas juz odejśc na emeryturę i ustapic miejsca mlodym, chętnym do pracy lekarzom.

Niestety muszę się zgodzić z większością komentarzy. Byłam u niej 3 razy i 3 razy za dużo. Tylko kasa się liczy. Dzięki tej Pani jestem 100% zwolenniczką prywatnej służby zdrowia, bo mimo płacenia co miesiąc składki z wypłaty, jak przychodzi co do czego i na ruski rok potrzebuję jakiś kwitek albo badanie, to nie ma szans. Kompetencje oceniłam na 'nie mam zdania', bo się na tym nie znam i nie umiem stwierdzić - gdybym miała wiedzę medyczną nie musiałabym do tej Pani chodzić... Kompetencje może i ma, ale mi ich ...

Kompetencje oceniłam na 'nie mam zdania', bo się na tym nie znam i nie umiem stwierdzić - gdybym miała wiedzę medyczną nie musiałabym do tej Pani chodzić... Kompetencje może i ma, ale mi ich nie zaprezentowała zbywając mnie każdorazowo.

To jest moja lekarka rodzinna. Nie mam żadnych zastrzeżeń a to jej doświadczenie to przecież tylko plus.

Naprawdę w przypadku mojej wizyty wszystko było ok. Postawiła właściwą diagnozę i mnie wyleczyła. Nie musiałem dawać w łapę jak inni napisali.

Byłam niestety nie raz. Zwraca się na Ty. Pacjenta traktuje jak intruza.Jest bez szczelna ,nie miła, nie leczy. Powinna być na emeryturze bo widać że pacjenci ją złoszczą i przeszkadzają. Miła jest tylko dla starych osób co nie znaczy że ich dobrze leczy.

To nie lekarz,to zmanierowane stare babsko.Skierowania-nie,recepta-za trzy dni.Narzeka na zarobki,a ma leczyć,bo jest od tego jak dupa od srania.a jak praca nie leży-zawsze można zmienić.Nie chcecie doznawać nagłego ataku kurwicy po wizycie u lekarza,wybierzcie innego,tylko nie tę panią...

ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKAMI. TOTALNE NIE POROZUMIENIE. IDĄC DO PANI DOKTOR TRZEBA BYĆ ZDROWYM. CZŁOWIEK NIE CHORUJE SPECJALNIE I SADZE ZE LEARZE SA PO TO BY LECZYĆ I POMAGAĆ PACJENTOM, NIESTETY TA PANI DOKTOR DO TEGO GRONA NIE MOŻE SIĘ ZALICZAĆ. NIKOMU NIE POLECAM.

Zero sympatii i jak człowiek ma zapalenie płuc i gorączke prawie 40 daje ci l4 na 3 dni...i nic wiecej

Niekompetentna niemila niechętna do jakiej kolwiek wspolpracy z pacjentem szukającym pomocy.Daje do zrozumienia-nie dasz nie dostaniesz!!! Wiem co mówię!Nie można dostać zlecenia na jakiekolwiek badania.Do tego bezczelna mowiąca na"TY" z przyklejonym szyderczym uśmieszkiem.Przez fakt iż nie zrobila mi badań jestem przewlekle chora.ODRADZAM-DNO!!!!!!!!!!!!!