Maria Marcinów

1,6
1,3
1,6
1,4

Naprawdę w przypadku mojej wizyty wszystko było ok. Postawiła właściwą diagnozę i mnie wyleczyła. Nie musiałem dawać w łapę jak inni napisali.

ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKAMI. TOTALNE NIE POROZUMIENIE. IDĄC DO PANI DOKTOR TRZEBA BYĆ ZDROWYM. CZŁOWIEK NIE CHORUJE SPECJALNIE I SADZE ZE LEARZE SA PO TO BY LECZYĆ I POMAGAĆ PACJENTOM, NIESTETY TA PANI DOKTOR DO TEGO GRONA NIE MOŻE SIĘ ZALICZAĆ. NIKOMU NIE POLECAM.

Niekompetentna niemila niechętna do jakiej kolwiek wspolpracy z pacjentem szukającym pomocy.Daje do zrozumienia-nie dasz nie dostaniesz!!! Wiem co mówię!Nie można dostać zlecenia na jakiekolwiek badania.Do tego bezczelna mowiąca na"TY" z przyklejonym szyderczym uśmieszkiem.Przez fakt iż nie zrobila mi badań jestem przewlekle chora.ODRADZAM-DNO!!!!!!!!!!!!!

Beznadziejny lekarz tylko lubi starszych ludzi i kase w łape. Nieumie postawić diagnozy. TRAGICZNY PSEŁDO LEKARZ ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powinna dawno już siedzieć w domu na emeryturce , a nie w przychodni.

Beznadziejny lekarz tylko lubi starszych ludzi i kase w łape.
Powinna dawno już siedzieć w domu na emeryturce , a nie w przychodni.

Odradzam. To jest pseudo-lekarz. Wyleczy tylko za łapówkę.

Odradzam. To jest pseudo-lekarz. Wyleczy tylko za łapówkę.

Pani doktor bez manier,zwracajaca sie na "ty" do pacjenta. Nie tlumaczy,nie rozmawia,w ogole nie intersuje ja zdanie pacjenta.Wie wszystko najlepiej,w sumie ma pewnie racje,wszak lekarze wiedza najlepiej. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Pani doktor bez manier,zwracajaca sie na "ty" do pacjenta.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!