lekarz Beata Targosz

Internista, Lekarz rodzinny

2,9
2,7
2,8

Po przyjechaniu do placówki pogotowia ratunkowego w Jasienicy zadzwoniłem pod numer wywieszony na drzwiach wejściowych. Telefon odebrała najprawdopodobniej dyżurująca pielęgniarka, która po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu w jakim celu przyjechałem oraz czy nie ma objawów covid'a oświadczyła że muszę poczekać aż ubiorą odzież ochronną - wydaje mi się że maseczka by wystarczyła. Ubieranie (fartucha i przylbicy) trwało około 20 min, gdzie ja czekałem na zewnątrz przy temp. - 5°c. Podczas prowadzonych czynności pani dr Beata Targosz zachowywała się skandalicznie. Była zarozumiała, wyrachowana, traktowała mnie z wyższością i pogardą. Zdawała się być obrażona, że ktoś ośmielił się przyjechać. Oczywiście żadnych innych pacjentów nie było. Gdy w sposób spokojny i kulturalny zwróciłem jej uwagę ona wpadła w złość i nie potrafiąc wyjaśnić swojego zachowania zaczęła się wygrażać. Mam nadzieję, że więcej nie będę miał do czynienia z ww panią doktor. Kto jak kto ale lakerz powinien umieć się zachować.

Jest bardzo milym lekarzem pomagała mi na pogotowiu z bulem nie jest zła kazali mi przychodzić do puki jest pomogła mi dopiero inne lekarze w. Czechowicach są wredne np kubina lekarz ta mnie potraktowała jak dziecko małe a pani Targosz pomogła mi i wie co pacjentowi dolega dostałem 2 zastrzyki rano i wieczor nie wiem czemu macie o niej źle zdanie nie w Nikam ale duzo osub dopisuje że czegoś nie chciała zrobić to się człowiek się msci

Ja osobiście polecam tą Panią doktor. Wizyty zazwyczaj długo trwają ale w pozytywnym znaczeniu. Nie oszczędza na skierowaniach na badania, sprawdza wszystkie możliwości oraz rozszerza diagnostykę. To najlepszy lekarza jakiego w życiu spotkałam. Zawsze wysłucha pacjenta i dokładnie zbada. Dociekliwe szuka przyczyn choroby i właściwie stawia diagnozy. Punktualna, godna polecenia

Świetny lekarz. Jako pierwsza zdiagnozowała mi chorobę, którą inni kilka lat nie byli w stanie rozpoznać. To lekarz, który leczy. Angażuje się w pacjenta. Jest mądra i chce pacjentowi pomóc. I to robi. Wiele czasu straciłam u innych lekarzy na nielecznie, gdy ona po prostu rozpoznaje choroby i leczy.

Tak jak Koleżanka wcześniej napisała zostalam wyrzucona z dzieckiem z gabinetu. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałam żeby mnie tak lekarz potraktował. Takie słowa jakie dziś padły yo juz byla przesada Bo jak lekarz może powiedzieć że trzeba drzwi otworzyć bo tu śmierdzi albo że pogotowie to nie sklep to się nadaje do uwagi albo gdzieś bez przesady żeby mi lekarz powiedział że mnie trzeba zgłosić do opieki bo z dzieckiem jestem bardzo często na pogotowiu chora kobieta. Pojechałam prywatnie do lekarza i się okazało że ma angine i wystarczyło wypisać antybiotyk A nawet tego nie potrafi zrobić. A jak by mu się coś tak stało to kto za to odpowiada?? Ja tego na pewno nie zostawię ta kobieta zostanie zwolniona.

Byłam dziś w czechowickim pogotowiu z Dzieckiem, które wymiotowało i miało 39 st temp. Pani "doktor" gdy weszła na pogotowie powiedziałam co my tutaj robimy mamy sobie jechać do szpitala a nie zajmować kolejkę innym. Do pacjentów przed nami Pani Targosz zwracała się bardzo nieuprzejmie, była arogancja, cyniczna. Wyrzuciła matkę z dzieckiem, które miało 40 st temp. Matce nadała od kur..., idiotek, debilek. Kazała im jechać do szpitala bo nie będzie patrzyła na nich. Strach było wejść do gabinetu. Siedziała w gabinecie w kurtce przy otwartym oknie (temp na zewnątrz 3 st C) zapytałam czy może zamknąć okno bo dziecko ma gorączkę to odpowiedziała czy jest mi aż tak zimno.

To lekarz, który bardzo dobrze leczy starszych ludzi i ma do nich serce. Przejmuje się pacjentami i bardzo rzetelnie prowadzi cały proces leczenia. Nie ignoruje chorych!

Bardzo dziwne te wszystkie negatywne komentarze. Może to jakiś fejk? Targoszowa to dobry lekarz, ale trzeba jej słuchać a nie dyskutować. Niejednemu pacjentowi pomogła. Tyle w temacie.

Bardzo dobra lekarka, wyrozumiała i zaangażowana, wyjaśniła mi co robić dalej i do jakiego specjalisty się udać. Kobita ma łeb jak sklep, z całego serca polecam!

Kobita ma łeb jak sklep,
z całego serca polecam!

Tragedia!!!! Dzisiaj też trafiłam na Panią doktor na pogotowiu w Czechowicach. Ktoś musi się nią zainteresować!!!! Jest niespełna rozumu!! Arogancja, beszczelna, gdy zwróciłam jej uwagę jak mnie traktuje to zostałam wyposzona z gabinetu. Do pacjentów mówi na ty! Okno oczywiście otwarte. Mam ochotę tam wrócić z dyktafonem i jeśli ktoś się do niej wybiera radzę mu to samo bo wizyty u niej nie da się opisać!!!