lekarz Beata Targosz

Internista, Lekarz rodzinny

2,6
2,4
2,5

Tak jak Koleżanka wcześniej napisała zostalam wyrzucona z dzieckiem z gabinetu. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałam żeby mnie tak lekarz potraktował. Takie słowa jakie dziś padły yo juz byla przesada Bo jak lekarz może powiedzieć że trzeba drzwi otworzyć bo tu śmierdzi albo że pogotowie to nie sklep to się nadaje do uwagi albo gdzieś bez przesady żeby mi lekarz powiedział że mnie trzeba zgłosić do opieki bo z dzieckiem jestem bardzo często na pogotowiu chora kobieta. Pojechałam prywatnie do lekarza i się okazało że ma angine i wystarczyło wypisać antybiotyk A nawet tego nie potrafi zrobić. A jak by mu się coś tak stało to kto za to odpowiada?? Ja tego na pewno nie zostawię ta kobieta zostanie zwolniona.

Tragedia!!!! Dzisiaj też trafiłam na Panią doktor na pogotowiu w Czechowicach. Ktoś musi się nią zainteresować!!!! Jest niespełna rozumu!! Arogancja, beszczelna, gdy zwróciłam jej uwagę jak mnie traktuje to zostałam wyposzona z gabinetu. Do pacjentów mówi na ty! Okno oczywiście otwarte. Mam ochotę tam wrócić z dyktafonem i jeśli ktoś się do niej wybiera radzę mu to samo bo wizyty u niej nie da się opisać!!!

Byłam dziś w czechowickim pogotowiu z Dzieckiem, które wymiotowało i miało 39 st temp. Pani "doktor" gdy weszła na pogotowie powiedziałam co my tutaj robimy mamy sobie jechać do szpitala a nie zajmować kolejkę innym. Do pacjentów przed nami Pani Targosz zwracała się bardzo nieuprzejmie, była arogancja, cyniczna. Wyrzuciła matkę z dzieckiem, które miało 40 st temp. Matce nadała od kur..., idiotek, debilek. Kazała im jechać do szpitala bo nie będzie patrzyła na nich. Strach było wejść do gabinetu. Siedziała w gabinecie w kurtce przy otwartym oknie (temp na zewnątrz 3 st C) zapytałam czy może zamknąć okno bo dziecko ma gorączkę to odpowiedziała czy jest mi aż tak zimno.

Doktor Targosz uwaza sie za najmądrzejsza, a w rzeczywistości swoja wiedza sięga dna. Nieuprzejma, traktuje pacjenta jak zlo konieczne, powinna zmienic zawód na taki, ktory nie ma kontaktu z ludzmi, bo do tej pracy to sie w ogole nie nadaje.

P. Targosz jest lekarzem niekompetentnym. Po wizycie u niej czulam sie bardzo niekomfortowo, to ze w kontakcie z pacjetnem jest bardzo nieprzyjemna i zupelnie pozbawiona empatii to juz pozostawie bez komentarz. Najgorsze jest to ze nie zainteresuje sie zglaszanymi dolegliwosciami tylko ceduje wszystko na innych specjalistow. Zaluje ze trafilam do tej Pani i obym nigdy nie musiala skorzystac z pomocy takiego "lekarza".

Najbardziej nieuprzejmy, wręcz niegrzeczny lekarz u jakiego byłam. Arogancko i kpiąco odnosi się do pacjentów, sprawiając wrażenie, ze siedzi tam za karę. Nastepnym razem nie pojadę na Czechowickie pogotowie. Wole nadłożyć kilometrów, ale zostać potraktowana jak człowiek a nie jak bydło.

Najgorszy lekarz u jakiego bylam. Czas pracy do 18:00. Godzina 16:30 pani doktor nie przyjmie bo ma dużo recept do wypisania. Skrajnie nieodpowiedzialne podejście do pacjenta. Nie mila wręcz niegrzeczna. Lekceważacy stosunek do pacjenta.

Najgorsza wizyta na jakiej kiedykolwiek byłem. Pod nieobecność mojego lekarza trafiłem do p. Targosz w Czechowicach NZOZ Ubezpieczalnia. Nie interesować się swoim stanem zdrowia i absolutnie nie czytać nic u "doktora Google" i najlepiej tylko przytakiwać. Podejście skrajnie nieprofesjonalne. Brak tłumaczenia wyników obejrzanych pobieżnie, arogancja, cynizm ponieważ ośmieliłem się prywatnie zlecić sobie kompleksowe badania krwi. Zdecydowanie zalecam omijać szerokim łukiem.

Zdecydowanie zalecam omijać szerokim łukiem.

jest miłym lekarzem,kompetentnym,dociekliwym w badaniu i wydawaniu opinii poprzez kompleksowe badania,dużo czasu poświęca swojemu pacjentowi , dobrze tłumaczy pacjentowi jego chorobę i jak ją leczyć , jest godnym polecenia lekarzem